چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت: ۱۴:۳۲:۴۶

جزئیات تصادف اتوبوس مسافربری و کامیون در محور قم به اراک؛ ۲۰ مسافر مصدوم شدند

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی با تشریح جزئیات تصادف اتوبوس مسافربری و کامیون در محور قم به اراک را تشریح کرد و گفت: در این حادثه رانندگی ۲۰ مسافر مصدوم شدند.

جزئیات تصادف اتوبوس مسافربری و کامیون در محور قم به اراک؛ ۲۰ مسافر مصدوم شدند

محور قم به اراک

جزئیات تصادف اتوبوس مسافربری و کامیون در محور قم به اراک؛ ۲۰ مسافر مصدوم شدند

سرهنگ ایرج کهریزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم، با اشاره به سانحه رانندگی در محور قم به اراک اظهار داشت: متاسفانه حوالی ساعت ۲۱ یکشنبه شاهد برخورد یک دستگاه کامیون با یک دستگاه اتوبوس مسافربری در محور قم به اراک روبه‌روی پمپ بنزین گندمزاد بودیم.

وی افزود: این اتوبوس از مقصد تهران به سوی شهرستان نورآباد لرستاد در حرکت بود که در محور قم به اراک براثر برخورد با یک دستگاه کامیون دچار حادثه شد.

کهریزی تصریح کرد: براساس آخرین گزارش‌های دریافتی از این سانحه رانندگی خوشبختانه این تصادف تلفات جانی در بر نداشته ولی با این حال ۲۰ نفر از مسافران اتوبوس مسافربری دچار مصدومیت شدند.

وی ادامه داد: به محض اعلام حادثه، تیم‌های امدادی و انتظامی جهت امدادرسانی در صحنه تصادف حاضر شده و کار امدادرسانی و همچنین انتظام بخشی در مسیر تردد را فراهم کردند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به علت وقوع حادثه گفت: علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی