جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۱۵:۴۸:۴۸

مجموعه مقالات افشای حقوق بشر آمریکایی در استان مرکزی تدوین می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان مرکزی گفت: مجموعه مقالات افشای حقوق بشر آمریکایی در استان مرکزی تدوین می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان مرکزی:

مجموعه مقالات افشای حقوق بشر آمریکایی در استان مرکزی تدوین می‌شود

حقوق بشر آمریکایی

مجموعه مقالات افشای حقوق بشر آمریکایی در استان مرکزی تدوین می‌شود

حجت‌الاسلام عباس هاشمی ظهر امروز در جلسه هماهنگی شهدای هفت تیر و باز‌خوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی اظهار داشت: در سال‌های گذشته تنها برنامه یاد‌واره شهدای ۷ تیرماه به اجرا درمی‌آمد.

وی افزود: سال گذشته سیاستی تدارک دیده شد تا برنامه‌های ضد حقوق بشری آمریکا را اعلام کنیم، نظر بر این شد که هفته‌ای را با عنوان ” باز‌خوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی ”  تدارک ببینیم و در این یک هفته آن چه در توان داریم و آن چه واقعیت است را در انظار عمومی قرار دهیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی عنوان کرد: هدف این هفته، تنویر افکار عمومی است تا بدانند این دشمن غدار که می‌خواهد در دنیا نظام دینی را از بین ببرد چگونه است، و همه بدانند جایگاه واقعی مردم که در چهل سال گذشته کار را شروع کرده‌اند، کجا است.

هاشمی تصریح کرد: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بازخوانی درباره کارشکنی دشمن در مقابل نظام جمهوری اسلامی ایران، این که چه کارهایی انجام دهیم تا سبب تعالی این انقلاب باشیم و چه کارهایی برای پیشرفت انقلاب باید انجام دهیم و بررسی این که چه میزان به هدف نزدیک شده‌ایم و قبل از انقلاب وضعیتمان چگونه بوده و امروزه چگونه است، باید مد نظر باشد.

وی خاطرنشان کرد: برای برنامه “باز‌خوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی” که از ۶ تا ۱۲ تیرماه است، برنامه‌هایی تدارک دیده شده و برخی از برنامه ها بازخوانی شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی افزود: شورای هماهنگی، بسیج فرهنگیان و دانشگاه آزاد هم درحال برنامه‌ریزی هستند، مکاتبه‌ای با شورای بنیاد نخبگان باید انجام شود تا نخبگان در این زمینه ورود پیدا کنند و بتوانیم هرروز یک مقاله به زبان لاتین در سایت ستاد بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی نشر دهیم.

هاشمی بیان کرد: با توجه به ۸ تیرماه روزی که اراک را بمب‌باران کردند، بازدیدی از جانبازان با حضور مسئولان به عمل می‌آوریم، با برگزاری برنامه‌های این هفته امیدواریم همه متوجه بشوند که آمریکا چه کشوری بوده و قرار است از شورای حقوق بشر هم  خارج شود.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اراک هم در این جلسه گفت: ۶ تیرماه ترور نافرجام مقام معظم رهبری، ۷ تیرماه بمب‌گذاری در دفتر حزب جمهوری اسلامی و شهادت دکتر بهشتی و ۷۲ نفر از یارانشان، ۸ تیرماه بمباران شیمیایی سردشت توسط رژیم بعثی عراق، ۱۱ تیرماه شهادت شهید آیت‌الله صدوقی و ۱۲ تیرماه شلیک موشک به هواپیمای ایرانی توسط ناو جنگی است، بنابراین این هفته را به عنوان “هفته باز‌خوانی و افشای ستاد حقوق بشر آمریکایی” نام‌گذاری کردند.

مدیرکل روابط عمومی و بین‌الملل استانداری مرکزی هم در این جلسه گفت: برنامه‌ریزی‌های ویژه‌ای در زمینه “هفته باز‌خوانی و افشای ستاد حقوق بشر آمریکایی” انجام گرفته است و امیدواریم تمامی دستگاه‌ها براساس مصوبات ابلاغ شده کار را به انجام برسانند.

مصطفی عرب افزود: میدان مقاومت برای اطلاع‌رسانی بهترین مکان بوده، برد رسانه‌ای بسیار مهم است، از خانواده شهدا، فرمانداری و غیره دعوت به عمل بیاید تا در رسانه‌ها حضور یابند، با انجام این کار، رشد افکار عمومی اتفاق می‌افتد.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

تودهنی محکم ۲۰:۳۰ به تحریف کنندگان امام(ره)

صوت شهید ابراهیم هادی پنج روز قبل از شهادت

فیلم/ و اکنون گام دوم…

پاسخ کوبنده امام جمعه کرج به توییت عجیب آشنا