جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۱۶:۴۷:۵۶

فروش محصولات غذایی غیر‌بهداشتی در حریم راه‌های استان مرکزی افزایش یافته است

معاون عمرانی استاندار مرکزی گفت: فروش محصولات غذایی غیر‌بهداشتی در حریم راه‌های استان مرکزی افزایش یافته است.

معاون عمرانی استاندار مرکزی:

فروش محصولات غذایی غیر‌بهداشتی در حریم راه‌های استان مرکزی افزایش یافته است

محصولات غذایی غیر‌بهداشتی

فروش محصولات غذایی غیر‌بهداشتی در حریم راه‌های استان مرکزی افزایش یافته است

مهدی زندیه وکیلی ظهر امروز در نخستین جلسه کارگروه جلوگیری از عرضه محصولات غذایی غیر‌بهداشتی در حریم راه‌های استان مرکزی اظهار داشت: بروز مشکلات برای مصرف کنندگان را می‌توان کمبود نظارت دانست  که قطعا باید نظارت و بازرسی دانشگاه علوم پزشکی در این رمینه افزایش یابد.

وی افزود: در سال‌های اخیر ارائه محصولات غذایی غیر‌بهداشتی در حریم راه‌های استان افزایش یافته است بنابراین باید فکری جدی در این باره اندیشیده شود.

معاون عمرانی استاندار مرکزی تصریح کرد: محصولات غذایی غیر‌بهداشتی در حریم راه‌های استان یکی از مسائل مهمی است که در سلامتی مردم ارتباط مستقیم دارد و جمع آوری عرضه این محصولات مورد تاکید استانداری مرکزی است.

زندیه‌وکیلی تصریح کرد: جلوگیری از عرضه محصولات غیر‌بهداشتی و جمع آوری جایگاه‌های عرضه این قبیل کالاها از سطح جاده های استان از اهم وظایف دستگاه‌های اجرایی استان است، دانشگاه علوم پزشکی شهرهای اراک، ساوه و خمین موظفند با توجه به آئین نامه ای که وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی صادر کرده است، نسبت به انتشار آگهی با محتوای اطلاع رسانی به عموم مردم و آگاهی فروشندگان این موادغذایی در سطح شهرستان‌ها اقدام کنند.

وی عنوان کرد: در آگهی منتشره به صراحت باید اعلام شود که با عرضه کنندگان این‌گونه محصولات غیر بهداشتی از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد شد

معاون عمرانی استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: در مرحله اول به فروشندگان محصولات غیربهداشتی تذکر خواهند داد و در صورت ادامه فعالیت در بازرسی‌های بعدی نسبت به انتقال وسایل نقلیه آنان به پارکینگ و معرفی به مقامات قضایی اقدام کنند.

زندیه‌وکیلی ادامه داد: کمیته‌ای با عضویت اداره راهداری شهرستان، اداره بهداشت و درمان و آموزش پزشکی با محوریت فرمانداری ها تشکیل شود، تا با هماهنگی نیروی انتظامی نسبت به بازرسی از سطح جاده های شهرستان اقدام کنند زیرا این مسئله دارای اهمیت بسیار بالایی است.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

تودهنی محکم ۲۰:۳۰ به تحریف کنندگان امام(ره)

صوت شهید ابراهیم هادی پنج روز قبل از شهادت

فیلم/ و اکنون گام دوم…

پاسخ کوبنده امام جمعه کرج به توییت عجیب آشنا