جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۱۶:۴۲:۲۳

طرح سوال از رئیس جمهور هر بار با فشار بر نمایندگان از حد نصاب افتاده است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: تاکنون چند مرحله سوال از رئیس جمهور مطرح و به امضا نمایندگان هم رسید ولی به دلیل مختلف و برخی از فشارها، در زمان اعلام وصول طرح سوال در صحن رسمی از حد نصاب افتاده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

طرح سوال از رئیس جمهور هر بار با فشار بر نمایندگان از حد نصاب افتاده است

سوال از رئیس جمهور

طرح سوال از رئیس جمهور هر بار با فشار بر نمایندگان از حد نصاب افتاده است

محمد حسینی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و نماینده مردم تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با  دیار آفتاب؛ در خصوص طرح سوال از رئیس جمهور گفت: طرح سوال از رئیس جمهور طبق آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی جزو حقوق نمایندگان بوده و بایستی براساس شرایط مصوب شده در قانون عمل شود.

حسینی با بیان اینکه همچنان تعدادی از نمایندگان پای سوال خود از رئیس جمهور هستند، اظهار کرد: طرح سوال از رئیس جمهور توسط نمایندگان چیز جدیدی نیست و در ادوار گذشته هم بوده است.

وی ادامه داد: سوال نمایندگان از رئیس جمهور به عنوان بالاترین مقام اجرایی کشور در زمینه مسائل اقتصادی و موضوعاتی است که پیرامون موسسات غیر مجاز بانکی اتفاقات افتاد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر اینکه تا به امروز طرح سوال از رئیس جمهور در چند مرحله به امضا تعدادی از نمایندگان رسیده است، خاطرنشان کرد: تاکنون چند مرحله سوال از رئیس جمهور مطرح و به امضا نمایندگان هم رسید ولی به دلیل مختلف و برخی از فشارها، در زمان اعلام وصول طرح سوال از رئیس جمهور در صحن رسمی، تعدادی از نمایندگان با پس گرفتن امضای خود آن را از حد نصاب انداختند.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

تودهنی محکم ۲۰:۳۰ به تحریف کنندگان امام(ره)

صوت شهید ابراهیم هادی پنج روز قبل از شهادت

فیلم/ و اکنون گام دوم…

پاسخ کوبنده امام جمعه کرج به توییت عجیب آشنا