جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۱۵:۵۰:۵۳

دبیرستان خاتم‌الانبیاء استان مرکزی با سرمایه‌گذاری ۳ میلیارد تومانی آماده بهره‌برداری است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: سال گذشته کلنگ دبیرستان ۱۲ کلاسه خاتم‌الانبیاء با یک‌هزار و ۵۴۰ متر مساحت زده شد که آماده بهره‌برداری بوده و حدود دو یا سه میلیارد تومان هم سرمایه‌گذاری شده است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

دبیرستان خاتم‌الانبیاء استان مرکزی با سرمایه‌گذاری ۳ میلیارد تومانی آماده بهره‌برداری است

دبیرستان خاتم‌الانبیاء استان مرکزی

دبیرستان خاتم‌الانبیاء استان مرکزی با سرمایه‌گذاری ۳ میلیارد تومانی آماده بهره‌برداری است

آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی ظهر امروز در بیستمین جشنواره خیران‌مدرسه ساز اظهار داشت: جشن مدرسه‌سازی، توسعه علمی کشور و پیشرفت علمی یک روزه نیست و هر روز و هر لحظه و جزو واجب‌ترین وظیفه ملی همه در سراسر عمر است.

وی افزود: جمهوری اسلامی باید با همت و تلاش همه مردم قله‌های عزت، شرف و سربلندی را سپری کند که پایگاه اصلی آن آموزش و پرورش، حوزه‌ها، دانشگاه‌ها و غیره است.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: دانش‌آموزان هم باید از ساختمان، تجهیزات و وسایل مدرن آموزشی، ورزشی و کارگاهی و غیره و کمک‌های فرعی، استاد، معلم و مربی و امکانات کمک‌آموزشی برخوردار باشند.

دری نجف‌آبادی بیان کرد: سال گذشته کلنگ دبیرستان ۱۲ کلاسه خاتم‌الانبیاء با یک‌هزار و ۵۴۰ متر مساحت زده شد که هنوز یک سال نگدشته آماده بهره‌برداری بوده و در حدود دو یا سه میلیارد تومان هم سرمایه‌گذاری شده است.

وی ادامه داد: همه ما شاگرد دانشگاه علوی و اهل بیت(ع) هستیم، در بخش دانش و علم هر خدمتی که انجام شود در جای خود ارزشمند است.

نماینده ولی‌ فقیه در استان مرکزی عنوان کرد: بیمارستان ۹۶ تخت‌خوابه آیت‌الله خوانساری توسط خیران ساخت و تجهیز شده که این اقدام در بخش سلامت برای  بیمارستان آیت‌الله خوانساری اراک  بی‌نظیر است‌.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

تودهنی محکم ۲۰:۳۰ به تحریف کنندگان امام(ره)

صوت شهید ابراهیم هادی پنج روز قبل از شهادت

فیلم/ و اکنون گام دوم…

پاسخ کوبنده امام جمعه کرج به توییت عجیب آشنا