جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۰:۵۴:۲۲

دبیرستان خاتم‌الانبیاء استان مرکزی با سرمایه‌گذاری ۳ میلیارد تومانی آماده بهره‌برداری است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: سال گذشته کلنگ دبیرستان ۱۲ کلاسه خاتم‌الانبیاء با یک‌هزار و ۵۴۰ متر مساحت زده شد که آماده بهره‌برداری بوده و حدود دو یا سه میلیارد تومان هم سرمایه‌گذاری شده است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

دبیرستان خاتم‌الانبیاء استان مرکزی با سرمایه‌گذاری ۳ میلیارد تومانی آماده بهره‌برداری است

دبیرستان خاتم‌الانبیاء استان مرکزی

دبیرستان خاتم‌الانبیاء استان مرکزی با سرمایه‌گذاری ۳ میلیارد تومانی آماده بهره‌برداری است

آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی ظهر امروز در بیستمین جشنواره خیران‌مدرسه ساز اظهار داشت: جشن مدرسه‌سازی، توسعه علمی کشور و پیشرفت علمی یک روزه نیست و هر روز و هر لحظه و جزو واجب‌ترین وظیفه ملی همه در سراسر عمر است.

وی افزود: جمهوری اسلامی باید با همت و تلاش همه مردم قله‌های عزت، شرف و سربلندی را سپری کند که پایگاه اصلی آن آموزش و پرورش، حوزه‌ها، دانشگاه‌ها و غیره است.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: دانش‌آموزان هم باید از ساختمان، تجهیزات و وسایل مدرن آموزشی، ورزشی و کارگاهی و غیره و کمک‌های فرعی، استاد، معلم و مربی و امکانات کمک‌آموزشی برخوردار باشند.

دری نجف‌آبادی بیان کرد: سال گذشته کلنگ دبیرستان ۱۲ کلاسه خاتم‌الانبیاء با یک‌هزار و ۵۴۰ متر مساحت زده شد که هنوز یک سال نگدشته آماده بهره‌برداری بوده و در حدود دو یا سه میلیارد تومان هم سرمایه‌گذاری شده است.

وی ادامه داد: همه ما شاگرد دانشگاه علوی و اهل بیت(ع) هستیم، در بخش دانش و علم هر خدمتی که انجام شود در جای خود ارزشمند است.

نماینده ولی‌ فقیه در استان مرکزی عنوان کرد: بیمارستان ۹۶ تخت‌خوابه آیت‌الله خوانساری توسط خیران ساخت و تجهیز شده که این اقدام در بخش سلامت برای  بیمارستان آیت‌الله خوانساری اراک  بی‌نظیر است‌.

انتهای پیام/ح

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

اطلاع از
avatar
آخرین اخبار
چند رسانه ای

موشن گرافیک «استعمار دلار»

مداحی حاج منصور ارضی در حسینیه امام خمینی(ره)

روضه خوانی حاج مهدی بنی فاطمه در حسینیه امام خمینی (ره)

چه کسانی پیام امام حسین را نمی توانند بشنوند؟/ توییت نما