جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۱۵:۴۹:۰۰

تعهد استاندار مرکزی درباره تعهدات دولتی هم‌پای خیران

استاندار مرکزی با بیان اینکه ظرفیت خیران در بخش مدرسه‌سازی در استان مرکزی به کار گرفته شود گفت: نقش‌آفرینی خیران در توسعه فضاهای آموزشی استان مرکزی افزایش می‌یابد.

تعهد استاندار مرکزی درباره تعهدات دولتی هم‌پای خیران

اتحاد جامعه

تعهد استاندار مرکزی درباره تعهدات دولتی هم‌پای خیران

سیدعلی آقازاده ظهر امروز در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز  اراک اظهار داشت: در استان مرکزی جشنواره خیران مدرسه‌ساز پیش از شکل‌گیری مجمع خیران کشور شکل گرفته بوده برگزاری جشنواره خیران مدرسه‌ساز در استان مرکزی قبل از این موضوع سبقه دو دهه فعالیت در استان مرکزی را نمایش می‌دهد.

وی افزود: در حوزه سلامت و آموزش هر میزان سرمایه‌گذاری شود به جامعه باز  می‌گردد بنابراین باید در این بخش‌های همواره پرتلاش و پیش‌رو باشیم.

استاندار مرکزی تصریح کرد: دانش‌آموزان در مناطق محروم و  غیرمحروم  سرانه آموزشی نیاز دارند که در این راستا خیران باید در کنار دولت بسترهای تحصیل را برای این دانش‌آموزان فراهم کنند.

آقازاده بیان کرد: استان مرکزی در ایجاد فضاهای آموزشی و در کنار خیران آمادگی کاملی دارد تا از فعالیت خیران حمایت کند و همپای کمک خیرین مدرسه‌ساز گام بردارد و همچنین استانداری و آموزش پرورش متعهد می‌شود که هر مقدار که خیران متعهد شوند را تعهد کرده و کمک و مساعدت لازم را انجام دهد.

وی ادامه داد: برکت کمک خیران در ایجاد فضاهای آموزشی ارزش بسیار زیادی دارد که ما هم در مقابل این اقدام اررشمند  در مقابل این بزرگواران سرتعظیم فرود آورده و قدردانی می‌کنیم.

استاتدار مرکزی عنوان کرد:  دولت در مدت دو دوره فعالیت خود بیشترین  میزان کمک را در این زمینه انجام داده  و همچنین دید این دولت به آموزش و پرورش دیدی  با افقی چندین ساله است.

وی خاطرنشان کرد: در دولت یازدهم و دوازدهم ۱۴۴ پروژه آموزشی با ۹۰۸ کلاس و سرمایه‌گذاری ۱۷۰ میلیارد تومان در استان مرکزی اجرا شده است.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

تودهنی محکم ۲۰:۳۰ به تحریف کنندگان امام(ره)

صوت شهید ابراهیم هادی پنج روز قبل از شهادت

فیلم/ و اکنون گام دوم…

پاسخ کوبنده امام جمعه کرج به توییت عجیب آشنا