جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۱۵:۴۶:۳۱

اتاق اصناف استان مرکزی با هرگونه گرانی در بازار قاطعانه برخورد می‌کند

رئیس اتاق اصناف استان مرکزی با بیان اینکه اصناف استان مرکزی با هرگونه اختلال و گرانی در بازار قاطعانه برخورد می‌کند، گفت: متاسفانه شاهد وجود گرانی در بازار هستیم.

رئيس اتاق اصناف استان مركزی:

اتاق اصناف استان مرکزی با هرگونه گرانی در بازار قاطعانه برخورد می‌کند

اتاق اصناف استان مرکزی

اتاق اصناف استان مرکزی با هرگونه گرانی در بازار قاطعانه برخورد می‌کند

جمشید زند در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم، با اشاره به نظارت بر بازار با توجه به افزایش قیمت‌ها اظهار داشت: نظارت باید در سطح تولیدکنندگان و در بخش قیمت‌گذاری در بخش تولید کارخانه‌ها بیشتر انجام دهیم.

وی افزود: در بخش توزیع، ما توزیع کننده گرانی هستیم در حال حاضر بحثی که مورد توجه است اینه که دولت می‌گوید به کارخانه‌ها و کسانی که صادرات قانونی دارند دلار ۴۲۰۰ هزار تومانی می‌دهیم، اگر این اتفاق درست باشد ما نباید این همه گرانی داشته باشیم، متاسفانه شاهد گرانی هستیم.

رئیس اتاق اصناف استان مرکزی تصریح کرد: کارخانه‌داران محصولاتشان را به قیمت دلار روز محاسبه می‌کنند در صورتی که آن‌ها دلار ۴۲۰۰ می‌گیرند.

زند خاطرنشان کرد: سازمان صنعت و معدن باید نظارت بیشتری داشته باشد در بخش تولید کارخانه‌ها و نظارت بر قیمت‌گذاری تا ما هم بتوانیم در این بخش نظارت بیشتری داشته باشیم.

رئیس اتاق اصناف استان مرکزی با تاکید بر اهمیت افزایش بازرسی و نظارت‌ها بر بازار برای کنترل و جلوگیری از تورم، گفت: باید برابر قوانین و مقررات با مخلان و برهم‌زنندگان ثبات بازار و قیمت‌ها که برای کسب سود بیشتر به مردم رحم نکرده و سبب تشدید مشکلات اقتصادی هستند برخوردی قاطع و جدی شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر، فضای حاکم بر کشور و دنیا به شکلی است که از هر موضوعی بهره برداری کرده و موج‌سواری می‌کنند تا مردم را مایوس و دلسرد کرده، انگیزه و امید را از بین برده و دنبال اختلال، بی نظمی و ایجاد فشار بر نظام باشند و در این فضا همه اقداماتی که انجام می‌دهیم به ویژه در حوزه بازار با دقت بسیار بالایی انجام می‌شود.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

تودهنی محکم ۲۰:۳۰ به تحریف کنندگان امام(ره)

صوت شهید ابراهیم هادی پنج روز قبل از شهادت

فیلم/ و اکنون گام دوم…

پاسخ کوبنده امام جمعه کرج به توییت عجیب آشنا