دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: ۰۳:۰۱:۴۱

چهل‌و‌یکمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم مهرماه در اراک آغاز می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار مرکزی گفت: چهل‌ویکمین مسابقات کشوری قرآن کریم مهر‌ماه به میزبانی استان مرکزی در شهر اراک برگزار می‌شود که برنامه‌های فرهنگی استان باید یک هفته قبل از برگزاری مسابقات آغاز شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی:

چهل‌و‌یکمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم مهرماه در اراک آغاز می‌شود

مسابقات کشوری قرآن کریم

چهل‌و‌یکمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم مهرماه در اراک آغاز می‌شود

فتح‌اله حقیقی، معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار مرکزی در نخستین جلسه ستاد هماهنگی برگزاری چهل‌و‌یکمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم گفت: برای هرچه باشکوه برگزار شدن این همایش ۱۰ کمیته‌ با مسئولیت مدیران کل تشکیل شده است که در این راستا ستادهای فرعی نیز در شهرستان های استان تشکیل خواهد شد و باید با تمام توان و با قدرت تکالیف محول شده را اجرایی کنند.

حقیقی اظهار کرد: چهل‌ویکمین مسابقات کشوری قرآن کریم مهر‌ماه به میزبانی استان مرکزی در شهر اراک برگزار می‌شود بنابراین بایستی برنامه‌های فرهنگی استان یک هفته قبل از برگزاری مسابقات آغاز شود.

معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار مرکزی تصریح کرد: به منظور اجرا و میزبانی هرچه‌بهتر باید از ظرفیت سمن‌ها، دانشگاه‌ها، مساجد و حتی زندان‌ها برای آموزش و اطلاع‌رسانی با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی استفاده شود.

حقیقی بیان کرد: این مسابقات و دیگر جشنواره‌های قرآنی همچون گل‌های محمدی(ص) و فاطمی(س) و کنگره ۶هزار و ۲۰۰ شهید استان پیرو فرمایش مقام معظم رهبری مبتنی بر ۵ اولویت در حوزه آسیب اجتماعی اجرایی می‌شود تا با ارائه آموزش‌های فرهنگی و مذهبی در حواشی این همایش در کاهش آسیب‌های اجتماعی گام برداریم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی عنوان کرد: باید با محوریت مردمی برگزار شدن این همایش ها با استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها و سمن ها، روحانیون و تشکیل کمیته ای بدین منظور به روند حضور این قشر فعال در این همایش کمک کرد و کمیته ارزیابی هم از دیگر کمیته‌هایی است که می تواند در بررسی اقدامات نقش موثری ایفا کند.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی