سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۲۲:۲۲:۱۹

تمام اقدامات آمریکا در طول ۴۰ سال گذشته علیه ملت ایران و براندازی جمهوری اسلامی بوده است

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی گفت: تمامی حوادث که در ۴۰ سال گذشته علیه ملت ایران انجام شد، ردپایی از آمریکا در آن وجود دارد، یا بطور مستقیم و یا غیر مستقیم در این اتفاقات دخیل بودند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی:

تمام اقدامات آمریکا در طول ۴۰ سال گذشته علیه ملت ایران و براندازی جمهوری اسلامی بوده است

براندازی جمهوری اسلامی

تمام اقدامات آمریکا در طول ۴۰ سال گذشته علیه ملت ایران و براندازی جمهوری اسلامی بوده است

به نقل از خانه ملت، محمدابراهیم رضایی با اشاره به سخنان رهبری در خصوص هدف آمریکایی‌ها از خروج از برجام اظهار کرد: همان‌گونه که مقام معظم رهبری در سخنانشان اشاره کردند، ایالات‌متحده از بدو پیروزی انقلاب اسلامی به دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی بود.

وی تصریح کرد: تمامی حوادث و شرارت‌هایی که در ۴۰ سال گذشته علیه ملت ایران انجام شد، ردپایی از آمریکا در آن وجود دارد، یا بطور مستقیم و یا غیرمستقیم در این اتفاقات دخیل بودند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: آمریکایی‌ها از همان ابتدا به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی بودند، ولی تقدیر الهی و حضور همیشه در صحنه ملت ایران و نقش بی‌بدیل رهبری امام خمینی و بعد ایشان مقام معظم رهبری، تمام اقدامات و نیات شوم آنها را نقش بر آب کرد.

رضایی بیان کرد: رفتار آمریکایی‌ها در خصوص براندازی نظام جمهوری اسلامی بسیار مشهود است و به گفته رهبری معظم انقلاب دشمنی اصلی آنها با ملت ایران، با مقاومت و استقلال ملت است و هدف آنها خشکاندن ریشه ملت ایران است.

وی تأکید کرد: هرچه آمریکایی‌ها توان داشتند، علیه نظام جمهوری اسلامی انجام دادند؛ از تحریم‌های ظالمانه گرفته و بعد از آن حمله نظامی به طبس و حمایت‌های همه‌جانبه از رژیم بعث عراق در دفاع مقدس و همچنین مورد اخیر در برجام نشان داد، این دشمنی تا نابودی ملت ایران ادامه خواهد یافت؛ اما به لطف خدا و مقاومت ملت سلحشور ایران اسلامی، تمام تیرهای آمریکا به خطا رفته است و از این به بعد هم به خطا خواهد رفت.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: همان‌گونه که در برجام برای همه جهانیان نمایان شد، هدف آمریکا مسائل هسته‌ای نبوده و قصد آنها ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی و در آخر براندازی نظام بوده و خروج آنها برجام، چهره استکباری و دوگانه آمریکا را نشان داد.

رضایی در پایان خاطرنشان کرد: امید است، تیم مذاکره‌کننده در ادامه روند برجام با اروپایی‌ها طبق گفته صریح رهبری، تضمین‌های لازم را بگیرد و اگر اروپایی‌ها نیز مانند آمریکایی‌ها هیچ تضمینی ارائه نکردند، روند غنی‌سازی را مجدداً از سر بگیرند و ظرفیت‌های دفاعی و موشکی را تقویت کنند.

انتهای پیام/ح

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

اطلاع از
avatar
آخرین اخبار
چند رسانه ای

از سناریونویسی علیه رهبر انقلاب تا حاشیه‌های تمام‌نشدنی دریای خزر

نماهنگ “راه حل هست”

تراژدی -اعتماد -به -آمریکا

مهدیا کوچولو