سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۲۲:۲۱:۵۳

هیچ قدرتی توان مقابله با اقتدار و صلابت ایران را ندارد

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه سوم خرداد نقطه عطفی در تاریخ پرافتخار دفاع مقدس است گفت: هیچ قدرتی توان و یارای مقابله با اقتدار و صلابت ایران را ندارد.

آیت الله دری نجف آبادی:

هیچ قدرتی توان مقابله با اقتدار و صلابت ایران را ندارد

اقتدار و صلابت ایران

هیچ قدرتی توان مقابله با اقتدار و صلابت ایران را ندارد

آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی در آئین صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان مرکزی به مناسبت سال‌روز سوم خرداد و حماسه آزادسازی خرمشهر با اشاره به مشکلات اقتصادی امروز کشوراظهار داشت: آزادسازی خرمشهر که با مقاومت ملت ایران رقم خورد در حقیقت بایستی امروز هم درسی برای مسئولان و ملت باشد و بدانند که با مقاومت در برابر دشمنان و مشکلات می‌توان به قله‌های عزت و استقلال رسید.

وی افزود: حماسه آزادسازی خرمشهر یکی از نقاط عطف دفاع مقدس ۸ ساله و بلکه تاریخ ایران بشمار می‌رود که طی آن پیام مقاومت و عزت‌مندی ایرانیان غیور و غیرتمند رساتر از همیشه به جبهه ضدانقلاب و دشمنان انقلاب اسلامی رسید.

امام جمعه اراک تصریح کرد: خلق حماسه‌ سوم خرداد یادآور رشادت‌ها و از جان گذشتگی‌های جوانان میهن اسلامی است که شهدا با اهداء خون‌های پاک و بذل جان‌های مطهر خود این حماسه عظیم را در تاریخ افتخارات ملی و دفتر قطور خاطرات ملت شریف ایران اسلامی به ثبت رساندند.

آیت‌الله دری‌ بیان کرد: امام خمینی(ره) واندیشه‌های والای ایشان فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کرد و امروز همه ما وظیفه داریم این تفکر ارزشی را اشاعه دهیم.

وی عنوان کرد: شخصیت عرفانی و حماسی امام(ره) از معظم له، رهبر و فرمانده‌ای بی نظیر در دوران دفاع مقدس ساخته بود که نگرش، آموزه‌ها و سیره ایشان تأثیر عمیق انکار ناپذیری بر روحیه ملت، رزمندگان و آمادگی‌های آنان در برابر دشمنان داشت.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) با نگرش اعتقادی، معنوی خود ملت را بر آفریدن حماسه‌های پرشکوه و شگفت‌انگیز دفاع مقدس ازنخستین روزها بسیج کرد.

آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی با تاکید بر اینکه اطاعت پذیری از ولایت یکی از رمزهای پیروزی ملت ایران در برابر دشمنان است، گفت: ولایت مداری ملت و رهبری فرهیخته و الهی یکی از عوامل مهم در پرورش روحیه حماسی و جهادی رزمندگان در طول دفاع مقدس بود.

انتهای پیام/ح

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

اطلاع از
avatar
آخرین اخبار
چند رسانه ای

از سناریونویسی علیه رهبر انقلاب تا حاشیه‌های تمام‌نشدنی دریای خزر

نماهنگ “راه حل هست”

تراژدی -اعتماد -به -آمریکا

مهدیا کوچولو