دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: ۰۳:۵۸:۴۷

هیچ قدرتی توان مقابله با اقتدار و صلابت ایران را ندارد

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه سوم خرداد نقطه عطفی در تاریخ پرافتخار دفاع مقدس است گفت: هیچ قدرتی توان و یارای مقابله با اقتدار و صلابت ایران را ندارد.

آیت الله دری نجف آبادی:

هیچ قدرتی توان مقابله با اقتدار و صلابت ایران را ندارد

اقتدار و صلابت ایران

هیچ قدرتی توان مقابله با اقتدار و صلابت ایران را ندارد

آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی در آئین صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان مرکزی به مناسبت سال‌روز سوم خرداد و حماسه آزادسازی خرمشهر با اشاره به مشکلات اقتصادی امروز کشوراظهار داشت: آزادسازی خرمشهر که با مقاومت ملت ایران رقم خورد در حقیقت بایستی امروز هم درسی برای مسئولان و ملت باشد و بدانند که با مقاومت در برابر دشمنان و مشکلات می‌توان به قله‌های عزت و استقلال رسید.

وی افزود: حماسه آزادسازی خرمشهر یکی از نقاط عطف دفاع مقدس ۸ ساله و بلکه تاریخ ایران بشمار می‌رود که طی آن پیام مقاومت و عزت‌مندی ایرانیان غیور و غیرتمند رساتر از همیشه به جبهه ضدانقلاب و دشمنان انقلاب اسلامی رسید.

امام جمعه اراک تصریح کرد: خلق حماسه‌ سوم خرداد یادآور رشادت‌ها و از جان گذشتگی‌های جوانان میهن اسلامی است که شهدا با اهداء خون‌های پاک و بذل جان‌های مطهر خود این حماسه عظیم را در تاریخ افتخارات ملی و دفتر قطور خاطرات ملت شریف ایران اسلامی به ثبت رساندند.

آیت‌الله دری‌ بیان کرد: امام خمینی(ره) واندیشه‌های والای ایشان فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کرد و امروز همه ما وظیفه داریم این تفکر ارزشی را اشاعه دهیم.

وی عنوان کرد: شخصیت عرفانی و حماسی امام(ره) از معظم له، رهبر و فرمانده‌ای بی نظیر در دوران دفاع مقدس ساخته بود که نگرش، آموزه‌ها و سیره ایشان تأثیر عمیق انکار ناپذیری بر روحیه ملت، رزمندگان و آمادگی‌های آنان در برابر دشمنان داشت.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) با نگرش اعتقادی، معنوی خود ملت را بر آفریدن حماسه‌های پرشکوه و شگفت‌انگیز دفاع مقدس ازنخستین روزها بسیج کرد.

آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی با تاکید بر اینکه اطاعت پذیری از ولایت یکی از رمزهای پیروزی ملت ایران در برابر دشمنان است، گفت: ولایت مداری ملت و رهبری فرهیخته و الهی یکی از عوامل مهم در پرورش روحیه حماسی و جهادی رزمندگان در طول دفاع مقدس بود.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی