سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۲۲:۲۲:۴۱

جهاد در جبهه اقتصادی و فرهنگی در برابر دشمنان همچنان استمرار دارد

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله گفت: جهاد در جبهه اقتصادی و فرهنگی در برابر دشمنان همچنان استمرار دارد.

نماینده ولی فقیه در سپاه روح الله؛

جهاد در جبهه اقتصادی و فرهنگی در برابر دشمنان همچنان استمرار دارد

جبهه اقتصادی و فرهنگی

جهاد در جبهه اقتصادی و فرهنگی در برابر دشمنان همچنان استمرار دارد

حجت‌الاسلام محمد رضوی‌راد ظهر امروز در جمع پاسداران سپاه روح‌الله استان مرکزی اظهار داشت: خودشناسی یکی از گام‌های نخستین در راه اصلاح نفس و تهذیب اخلاق و پرورش ملکات والای انسانی و رسیدن به معنویت است.

وی افزود: بر اساس آیات متعدد قرآن و سایر آموزه‌های اسلامی، هم جهاد برای تبلیغ پیام الهی و آزادی بشریت و هم دفاع در مقابل تهاجم بیگانگان به سرزمین‌های اسلامی، دو اصل مهم و مکمل یکدیگر هستند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله تصریح کرد: امروز هم یکى از مقاطع حساس تاریخ اسلام بشمار مى‌‏رود، از این نظر که دشمنان اسلام از بیم گسترش نفوذ و اقتدار مسلمین در عرصه بین‌‏المللى به صورت علنى‌‏تر مسلمانان را از هر مرام و مکتبى تهدید کرده و به دنبال سیطره بر بلاد اسلامى و چپاول منابع و ثروت‌هاى آنان بر آمده‏اند.

رضوی‌راد با اشاره  بر اینکه هیچ فردى و هیچ قوم و ملتى تسلیم در برابر متجاوز را نمی‌پسندد، گفت: دستور به مقاومت در برابر متجاوزان اختصاص به مکتب اسلام ندارد، بلکه هر ملتى آن را مشروع و حق مسلم خود مى‏ داند.

وی با اشاره به اینکه امروز در جنگ اقتصادی و جنگ نرم دشمن هستیم، گفت: امروز جنگ نظامی به پایان رسیده ولی جهاد در جبهه اقتصادی و فرهنگی در برابر دشمنان همچنان استمرار دارد.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله با اشاره به اینکه مدیران نالایق با شاخصه نفوذی و سفارشی، ضعف اخلاقی فاحش و باندگرایی آفت‌های جدی نظام اسلامی هستند، گفت: اقتصاد نقش مهمی در قوام جامعه دارد و هرگونه خلل، اختلال و فساد در آن به معنای سست شدن پایه‌های جامعه و بحران است.

رضوی‌راد خاطرنشان کرد: از نظر اسلام مدیریت اقتصادی در همه حوزه‌ها و بخش‌ها مهم و حساس است متاسفانه امروز آنچه را که در جامعه شاهدیم ربا است که به واسطه مدیران نالایق در جامعه رواج یافته است.

انتهای پیام/ح

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

اطلاع از
avatar
آخرین اخبار
چند رسانه ای

از سناریونویسی علیه رهبر انقلاب تا حاشیه‌های تمام‌نشدنی دریای خزر

نماهنگ “راه حل هست”

تراژدی -اعتماد -به -آمریکا

مهدیا کوچولو