پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت: ۲۲:۴۱:۲۹

استان مرکزی میزبان سلسله نشست‌های “قدس پایتخت همیشگی فلسطین”

استان مرکزی میزبان سلسله نشست‌های “قدس پایتخت همیشگی فلسطین” با حضور مسئولان استانی و چهره‌های شاخص بین‌المللی خواهد بود.

مصادف هفتادمین سالگرد تاسیس رژیم صهیونیستی "روز نکبت"؛

استان مرکزی میزبان سلسله نشست‌های “قدس پایتخت همیشگی فلسطین”

قدس پایتخت همیشگی فلسطین

استان مرکزی میزبان سلسله نشست‌های “قدس پایتخت همیشگی فلسطین”

۱۴ ماه مه ۲۰۱۸ مصادف با هفتادمین سالگرد اخراج صدها هزار فلسطینی از سرزمین‌شان و ۱۵ ماه مه هفتادمین سالگرد تاسیس رژیم صهیونیستی “روز نکبت” است و مردم فلسطین تاکنون هر ساله در سالروز نکبت‌بار رژیم جعلی صهیونیستی تظاهرات ضد اسرائیلی برگزار کرده و بر حاکمیت خود بر سرزمین‌های اشغال شده تاکید کردند.

در این راستا استان مرکزی همزمان با این روز میزبان ویژه برنامه‌های ضد آمریکایی و ضدصهیونیستی با حضور چندین چهره بین‌المللی ضدصهیونیستی با حضور اقشار مختلف مردم خواهد بود.

نشست خبری کنفرانس بین‌المللی افق نو

دبیر شبکه جوانان رضوی استان مرکزی با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی علیه جهان اسلام به خبرنگار تسنیم گفت: اسرائیل دشمن قسم خورده اسلام است اما برخی کشورها به آن پیوسته و از مسلمین جدا شده‌اند و این اقدام هم توطئه استکبار است.

سعید پیرایش افزود: یکی از راهبردهای استکبار، شکست وحدت مسلمین و در مقابل هم قراردادن مسلمین و سپس ایجاد اتحاد بین سرکرده‌های جهان استکبار و برخی کشورهای اسلامی و در نهایت شکست اسلام است.

وی تصریح کرد: این درحالی است که با اقتدار و قدرت بالای جهان اسلام و جبهه مقاومت، همان اسرائیل و رژیم صهیونیستی که صحبت از “نیل تا فرات” می‌کرد امروز از شدت ترس و واهمه، دور خود را دیوار حائل کشیده و گنبد آهنینش آسیب می‌بیند.

مدیرهیئت صاحب العصر(عج) و دبیر شبکه جوانان رضوی استان مرکزی خاطرنشان کرد: براساس برنامه ریزی انجام شده نشست خبری ششمین کنفرانس بین‌المللی افق نو با موضوع “قدس پایتخت همیشگی فلسطین” باحضوز دو چهره‌ بین‌المللی ضدصهیونیسم “پیتروان بورن” معاون اسبق وزارت خارجه آمریکا و “یوری کوال تمنیکوبسکی” راهب مسیحی از روسیه فردا ساعت ۱۰ صبح در سالن جلسات اتحادیه انجمن‌ اسلامی استان مرکزی برگزار می‌شود.

حضور مردمی در ویژه برنامه انزجار از آمریکا و اسرائیل

فرمانده سپاه اراک نیز با اشاره به ویزه برنامه روز نکبت به خبرنگار تسنیم گفت:

محمدرضا رضایی افزود: برای همگان روشن شده که منشأ همه فسادهای امروز عالم اسلام، زیر سر اسرائیل اشغالگر و این پایگاه صهیونیستی است و تا این غده سرطانی از پیکر اسلام قطع نشود، منطقه روی آسایش را نخواهد دید.

وی عنوان کرد: به مناسبت روز نکبت و سالروز تاسیس رژیم جعلی اسرائیل سلسله نشست‌های قدس، پایتخت همیشگی فلسطین از مجموعه برنامه‌های کنفرانس بین‌المللی افق نو با سخنرانی دو چهره‌ بین‌المللی ضدصهیونیسم “پیتروان بورن” معاون اسبق وزارت خارجه آمریکا و “یوری کوال تمنیکوبسکی” راهب مسیحی از روسیه در اراک برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه اراک عنوان کرد: این برنامه سه شنبه  اردیبهشت ماه و همزمان با نماز مغرب و عشا در مسجد الزهرای اراک برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

فیلم طنز/ دکتر سلام ۱۷۸

واقعا هدف برجام چه بود؟ زنو ناوین!

چهره‌ها با اشک زیبا می‌شود/محمود کریمی

نگاهی به چهار دهه تحقیر آمریکا