دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۶:۴۶:۱۳

آزادراه ۱۰۰ کیلومتری ساوه ـ اراک احداث می‌شود

استاندار مرکزی گفت: آزادراه ۱۰۰ کیلومتری ساوه ـ اراک احداث می‌شود.

استاندار مرکزی:

آزادراه ۱۰۰ کیلومتری ساوه ـ اراک احداث می‌شود

ساوه ـ اراک

آزادراه ۱۰۰ کیلومتری ساوه ـ اراک احداث می‌شود

سیدعلی آقازاده ظهر امروز در آیین امضای تفاهم نامه احداث و ساخت قطار حومه ای اراک به شهر جدید مهاجران و امیرکبیر اظهار داشت: امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی نخستین پروژه استان مرکزی در طرح بازآفرینی فضای شهری در منطقه کوی سجادیه اراک به افتتاح می‌رسد که این طرح مورد تاکید شخص ریاست جمهوری است.

وی افزود: امیدواریم که با تلاش سازندگان مسکن و بخش خصوصی با استفاده از مزایای این طرح بتوانیم در زمره استان‌های برتر کشور باشیم.

استاندار مرکزی تصریح کرد: امروز بعد از سال‌ها رایزنی پروژه احداث آزادراه ۱۰۰ کیلومتری ساوه اراک ورد تایید وزیر راه قرار گرفت و امیدواریم امسال با حضور بخش خصوصی و سرمایه گذاران مناسب، کار احداث آزادراه آغاز شود.

آقازاده بیان کرد: همچنین برای این پروژه  حدود هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است این در حالی است که  شهرستان‌های تفرش، آشتیان و فراهان را از بن بست خارج می‌کند.

استاندار مرکزی اضافه کرد: امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی اولین پروژه استان مرکزی در طرح بازآفرینی فضای شهری که مورد تاکید شخص رئیس جمهوری است در منطقه کوی سجادیه اراک به افتتاح می‌رسد.

وی تصریح کرد: امید است به همت سازندگان مسکن و بخش خصوصی با استفاده از مزایای این طرح بتوانیم جزو استان های برتر در این حوزه باشیم.

انتهای پیام/ح

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

اطلاع از
avatar
آخرین اخبار
چند رسانه ای

جدیدترین مداحی «نزار قطری» درباره اربعین

تحلیل رهبری از جنگ احزاب در دوران کنونی

نماهنگ زیبای «هلا بیکم»

حاج حسین یکتا: جنگ تن به تن شروع شده