استاندار مرکزی:

آزادراه ۱۰۰ کیلومتری ساوه ـ اراک احداث می‌شود

ساوه ـ اراک

استاندار مرکزی گفت: آزادراه ۱۰۰ کیلومتری ساوه ـ اراک احداث می‌شود.

به گزارش پیک راستان؛

آزادراه ۱۰۰ کیلومتری ساوه ـ اراک احداث می‌شود

سیدعلی آقازاده ظهر امروز در آیین امضای تفاهم نامه احداث و ساخت قطار حومه ای اراک به شهر جدید مهاجران و امیرکبیر اظهار داشت: امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی نخستین پروژه استان مرکزی در طرح بازآفرینی فضای شهری در منطقه کوی سجادیه اراک به افتتاح می‌رسد که این طرح مورد تاکید شخص ریاست جمهوری است.

وی افزود: امیدواریم که با تلاش سازندگان مسکن و بخش خصوصی با استفاده از مزایای این طرح بتوانیم در زمره استان‌های برتر کشور باشیم.

استاندار مرکزی تصریح کرد: امروز بعد از سال‌ها رایزنی پروژه احداث آزادراه ۱۰۰ کیلومتری ساوه اراک ورد تایید وزیر راه قرار گرفت و امیدواریم امسال با حضور بخش خصوصی و سرمایه گذاران مناسب، کار احداث آزادراه آغاز شود.

آقازاده بیان کرد: همچنین برای این پروژه  حدود هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است این در حالی است که  شهرستان‌های تفرش، آشتیان و فراهان را از بن بست خارج می‌کند.

استاندار مرکزی اضافه کرد: امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی اولین پروژه استان مرکزی در طرح بازآفرینی فضای شهری که مورد تاکید شخص رئیس جمهوری است در منطقه کوی سجادیه اراک به افتتاح می‌رسد.

وی تصریح کرد: امید است به همت سازندگان مسکن و بخش خصوصی با استفاده از مزایای این طرح بتوانیم جزو استان های برتر در این حوزه باشیم.

انتهای پیام/ح
برچسب ها: