پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت: ۲۲:۵۷:۰۲

جوانان خود را برای تمدن نوین اسلامی آماده کنند

فرمانده سابق قرارگاه فرهنگی خاتم‌الاوصیا(ص) گفت: جوانان باید خود را برای تمدن نوین اسلامی آماده کنند.

حاج حسین یکتا در اراک؛

جوانان خود را برای تمدن نوین اسلامی آماده کنند

حاج حسین یکتا

جوانان خود را برای تمدن نوین اسلامی آماده کنند

یادواره رفیق شفیق به مناسبت دومین سالگرد شهادت بسیجی مدافع حرم علیرضا بابایی شامگاه پنجشنبه در بهشت زهرای اراک برگزار شد.

در این مراسم که جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم استان مرکزی و مردم شهیدپرور اراک حضور داشتند، “حسین یکتا” به سخنرانی و یکی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) نیز به مدیحه‌سرایی پرداختند.

حاج حسین یکتا

فرمانده سابق قرارگاه فرهنگی خاتم‌الاوصیا(ص) در این مراسم با اشاره به ضرورت تداوم راه شهدا اظهار داشت: شهیدان هر کدام به حکمتی شهید شدند و تک تک شما به حکمتی امروز در این مراسم دعوت شده‌اید دعوت هر کس یک حکمت دارد و به علت ارتباطی ندارد.

حسین یکتا افزود: امام(ره) در جنگ فرمودند که ما لحظه‌ای از جنگ نادم و پشیمان نیستیم، راه قدس از کربلا می‌گذرد این جنگ مقدمه فتح فلسطین است و صدام جز خودکشی راهی ندارد.

وی ادامه داد: دیدیم در طول جنگ و پس از آن و در نهایت تمام حرف‌های امام(ره) اثبات شد این در حالی است که هر چه هم که مقام معظم رهبری بیان می‌کند اتفاق می‌افتد.

وی تصریح کرد: یک روز صدامیان برای شعار “تا کربلا رسیدن، یک یا حسین دیگر” به ما و اینکه چنین شعاری آرزوی بزرگی است می‌خندیدند و امروز ما به اربعین می‌رویم و اثری از صدام مشاهده نمی‌شود، یک روزی پشت کمر رزمنده‌ها نوشته بود”می‌روم مادر که اینک کربلا می‌خواندم” که خیلی‌ها می‌خندیدند و می‌گفتند اگر مورچه هم بود در این هشت سال به مقصد رسیده بود و نمک بر دل رزمنده‌ها و خانواده شهیدان می‌زدند این در حالی است که امروز ما به راحتی به کربلا می‌رویم.

یکتا بیان کرد: خون شهدا هدر نرفته جوانان باید خود را برای تمدن نوین اسلامی آماده کنند و هرگز ممکن نیست که حرف‌های امام(ره) اثبات نشود بلکه امکان دارد که به دست ما انجام نشود.

 

وی ادامه داد: این انقلاب با گوشه چشم امام زمان(عج) به سرعت پیش می‌رود امام(ره) می‌فرماید تمام مسئولان عالم خودشان را باید برای ملاقات امام زمان(عج) آماده کنند و همچنین در جای دیگر می‌فرمایند عشق به شهادت در و آنان ما از علائم ظهور امام مهدی (عج) است.

فرمانده سابق قرارگاه فرهنگی خاتم‌الاوصیا(ص) با اشاره به اینکه ولایت را نباید تنها گذاشت گفت: نظر خدا به انقلاب اسلامی برنگشته بلکه در برخی موارد نظر ما به خدا برگشته و توکل ما برهم خورده است این در حالی است که خون شهدا در حال تغییر دادن همه چیز به نام و به سود جبهه حق و اسلام و انقلاب اسلامی است.

یکتا خاطرنشان کرد: یک روحانی می‌گفت بگذار اروپایی‌ها ما را تحریم کند روزی می‌رسد که کشتی کشتی از اروپا در خرمشهر پهلو می‌گیرد و خاک شلمچه را برای تربت به اروپا می‌برند این در حالی است که امسال ۷۰ فرودگاه هواپیما برای اربعین در اروپا می‌نشاندند.

وی با اشاره به اینکه کار انقلاب به مو رسیده اما پاره نشده اضافه کرد: همه از داعش خارجی و منافق داخلی در حال زدن هستند که مقام معظم رهبری عالم را برای آمدن امام زمان(عج) آماده نکنند اما کور خوانده‌اند زیرا دل‌ها در دست دیگری است می‌گویند با یک گل بهار نمی‌شود اما این در حالی است که با یک گل “شهید حججی” بهار شد.

فرمانده سابق قرارگاه فرهنگی خاتم‌الاوصیا(ص) تصریح کرد: امیدواریم روزگارهای آینده می‌بینیم که جبهه حق، مقاومت و جبهه عنایت خدا جلوه‌گری‌هایی می‌کند این در حالی است که از ابتدای انقلاب هم جلوه‌گری‌هایی داشته و ما شاهد آنها بوده‌ایم و همچنین می‌بینیم که به گفته مقام معظم رهبری دشمنان را مور و ملخ می‌خورد.

به گزارش تسنیم در این مراسم خانواده شهید بابایی نیز به بیان خصوصیات و ویژگی‌های این شهید والامقام پرداخته و در پایان مراسم با اهدای لوحی به مادر این شهید والامقام از خانواده شهیدعلیرضا بابایی نخستین شهید مدافع حرم استان مرکزی تجلیل شد.

جنگ امروز دشمن جنگ اقتصادی است

فرمانده سابق قرارگاه خاتم الاوصیا در مراسم همپای کارگر با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب که پیروز شد امید دشمن به کودتا بود که موفق نشد و سال ۶۰ در مدت هشت ماه ۱۷ هزار نفر توسط منافقان در خیابان‌ها کشته شد.

یکتا افزود: اینکه در نبرد شامات و در درگیری داعشی‌ها “حاج قاسم سلیمانی” می‌تواند نبرد شامات را مدیریت کند و قرارگاه‌های روس و سوریه تحت امر این شخص به عملیات بروند نشان از این است که ما داعش را در سال ۵۸ گذراندیم.

حاج حسین یکتا

وی تصریح کرد: ترامپ اعلام کرد که ۷ تریلیون دلار خرج کرد اما هنوز در خاورمیانه موفق نشده است، این به دلیل تاثیر ماندگار یاد و نام امام(ره) است و نام و یاد امام(ره) در تمام دنیا وجود دارد، ما یک روز پشت درهای بصره می‌جنگیدیم و برای رفتن یک حاج قاسم سلیمانی به شامات هزار جور استتار می‌کردیم این در حالی است که امروز پشت دیوارهای بیت‌المقدس قرار داریم.

یکتا بیان کرد: زمانی که بساط دشمن را بهم بزنیم در نتیجه دشمن هم به دنبال برهم زدن بساط و سامان ما است، وقتی جلوی صدام ایستادگی کنیم در نتیجه کارخانه ما را بمباران می‌کند.

وی ادامه داد: ابتدا جنگ سخت ایجاد شد پس از آن جنگ نرم به وجود آمد و در حال سر کردن و مبارزه با آن بودیم  که جنگ اقتصادی آغاز شد که تبعات بدی از جمله بیکاری به دنبال داشت این در حالی است که کار و اشتغال پیچیدگی خود را دارد.

 

برای مشاهده عکس ها کلیک کنید.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

فیلم طنز/ دکتر سلام ۱۷۸

واقعا هدف برجام چه بود؟ زنو ناوین!

چهره‌ها با اشک زیبا می‌شود/محمود کریمی

نگاهی به چهار دهه تحقیر آمریکا