دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۷:۲۲:۰۲

بیش از ۴۰۰ دانش آموز در سومین دوره پویش کتابخوانی دانش آموزی شرکت کردند

مجری طرح پویش کتابخوانی دانش آموزی استان مرکزی گفت: در سومین دوره پویش کتابخوانی دانش آموزی استان مرکزی ۴۵۰ دانش آموز از دبیرستان های شاهد و امام علی (ع) شرکت کردند.

مجری طرح پویش کتابخوانی استان مرکزی:

بیش از ۴۰۰ دانش آموز در سومین دوره پویش کتابخوانی دانش آموزی شرکت کردند

پویش کتابخوانی دانش آموزی

بیش از ۴۰۰ دانش آموز در سومین دوره پویش کتابخوانی دانش آموزی شرکت کردند

حسین مولوی در حاشیه برگزاری اختتامیه سومین دوره پویش کتابخوانی دانش آموزی استان مرکزی در گفت و گو با خبرنگار دفاع پرس در استان مرکزی با اشاره به کتب مطالعه شده توسط دانش آموزان شهر اراک در مدت برگزاری این طرح اظهار داشت: در این پویش که با شرکت دانش آموزان دبیرستان های امام علی (ع) و شاهد برگزار شد که هزار و دویست جلد کتاب توسط شرکت کنندگان مطالعه و مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: این پویش به صورت کاملا مردمی و بدون تکیه بر منابع دولتی انجام شده که هزینه برگزاری و خرید کتاب نیز توسط دانش آموزان بوده و نیکوکاران فرهنگی استان نیز هزینه برگزاری همایش مربوطه را تقبل کردند.

مجری طرح پویش کتابخوانی استان مرکزی تصریح کرد: در این برنامه از ۳۵ دانش آموز برگزیده که کتاب های «سلام بر ابراهیم»، «دیدم که جانم می رود» و « برجاده های آبی سرخ» خوانده بودند تقدیر و به یکی از دانش آموزان به قید قرعه یک دستگاه دوچرخه اهدا شد.

مولوی با اشاره به اهداف برگزاری این پویش گفت: این پویش با هدف افزایش سرانه مطالعه کتاب، افزایش اعتماد به نفس و تقویت فن بیان دانش آموزان برگزار شد.

انتهای پیام/ح

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

اطلاع از
avatar
آخرین اخبار
چند رسانه ای

جدیدترین مداحی «نزار قطری» درباره اربعین

تحلیل رهبری از جنگ احزاب در دوران کنونی

نماهنگ زیبای «هلا بیکم»

حاج حسین یکتا: جنگ تن به تن شروع شده