پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت: ۲۲:۳۹:۲۱

نیروی انتظامی همراه جامعه کارگری می‌ماند

فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: نیروی انتظامی با تمام توان خود را در کنار جامعه کارگری می‌ماند.

سرزدار عزیزی؛

نیروی انتظامی همراه جامعه کارگری می‌ماند

جامعه کارگری

نیروی انتظامی همراه جامعه کارگری می‌ماند

به نقل ازتسنیم،سردار کیومرث عزیزی ظهر امروز در نشست با روسای شوراهای اسلامی کار استان مرکزی با اشاره به تامین امنیت شغلی و رفاه کارگری اظهار داشت: منافع کارگر وقتی تامین می‌شود که واحد تولیدی فعالیت داشته باشد زیرا کار با خود تولید ثروت آورده و در نتیجه امنیت اقتصادی کارو کارگر برقرار باشد.

وی افزود: با وجود رکود و تعطیلی صنایع تولیدی بیشترین ضرر متوجه کارگر است بنابراین کارگران باید برای رونق تولید در صحنه باشند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: اقدام‌های لازم برای بهبود وضعیت واحدهای تولیدی و صنعتی این استان باید پس از تثبیت موقعیت فعلی انجام گیرد.

سردار عزیزی بیان کرد: ایجاد دامنه امن تثبیت شغلی برای کارگران موضوع مهمی است و این قشر باید در کنار کار کردن به دنبال احقاق حقوق حقه خود باشند.

وی عنوان کرد: کار و کارگر ارزشمندترین سرمایه کشور است و نیروی انتظامی با تمام توان خود را در کنار جامعه کارگری می‌ماند، پیگیری کتبی سال گذشته در خصوص مسائل و مشکلات جامعه کارگری این استان توسط ستاد فرماندهی انتظامی استان مرکزی به مراجع مختلف امنیتی، سیاسی و اقتصادی کشور انجام شده است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: همه مدیران و مسئولان استان مرکزی و در سطح کلان با مسائل و مشکلات جامعه کارگری این استان آشنا هستند و تلاش‌ها برای کاهش و برطرف کردن مشکلات به کار گرفته شده است.

سردار عزیزی ادامه داد: استاندار مرکزی دستور ویژه برای نظارت بر فعالیت‌های خصوصی سازی در استان را صادر کرده و مقرر شده در این راستا نمایندگانی از شوراهای اسلامی کار، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تامین اجتماعی، سازمان صنعت، معدن و تجارت، اداره کل بازرسی و نماینده دادگستری استان مرکزی بر روند خصوصی‌سازی نظارت ویژه داشته باشند.

وی با تاکید به فاصله از بازی‌های جناحی و سیاسی گفت: هیچ صنفی نباید اجازه دهد مشکلات صنفی به نفع جناح، گروه و جریان سیاسی خاصی باشد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی افزود: حمایت کارگران از سرمایه گذاران امری ضروری است و اگر سرمایه گذاری بومی راغب به سرمایه گذاری در استان مرکزی نباشد باید حمایت‌های لازم از سرمایه گذاران غیربومی انجام گیرد.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

فیلم طنز/ دکتر سلام ۱۷۸

واقعا هدف برجام چه بود؟ زنو ناوین!

چهره‌ها با اشک زیبا می‌شود/محمود کریمی

نگاهی به چهار دهه تحقیر آمریکا