دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۶:۱۹:۰۶

تظاهرات مردمی ضداستکباری در استان مرکزی برگزار می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: تظاهرات مردمی ضداستکباری در نقاط مختلف استان مرکزی برگزار می‌شود.

در واکنش به خروج آمریکا از برجام؛

تظاهرات مردمی ضداستکباری در استان مرکزی برگزار می‌شود

تظاهرات مردمی ضداستکباری

تظاهرات مردمی ضداستکباری در استان مرکزی برگزار می‌شود

به نقل ازتسنیم،حجت‌الاسلام عباس هاشمی با اشاره به اقدام اخیر ترامپ در خروج از برجام اظهار داشت: اقدام سخیفانه رئیس‌جمهور آمریکا در خروج یک‌جانبه از برجام با هدف تشدید جنگ روانی و فشار اقتصادی مضاعف بر ملت شجاع و مقاوم ایران اسلامی بود.

وی افزود: این درحالی است که اظهارات سخیف ترامپ علیه ایران، بیانگر خوی استکباری و اصلاح‌ناپذیر بودن هیئت حاکمه شیطان بزرگ آمریکا و اثبات حقانیت آرمان استکبارستیزی انقلاب اسلامی و مواضع حکیمانه  و آینده نگرانه رهبرمعظم انقلاب اسلامی در تبیین هوشمندانه چرایی بی‌اعتمادی به سردمداران آمریکایی است.

هاشمی تصریح کرد: بنابراین با  محکومیت عهدشکنی و اقدام نابرخدانه رئیس جمهوری آمریکا در خروج یکجانبه از برجام، از آحاد مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار دعوت می‌کنیم مردم مومن و همیشه در صحنه استان مرکزی در تظاهرات ضد آمریکایی، صهیونیستی در روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه شرکت کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: تظاهرات مردمی ضد استکباری و محکومیت عهد شکنی دولت مستکبر آمریکا فردا جمعه بیست و یکم اردیبهشت ماه و پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه از مقابل مصلاها و مراکز اقامه نماز جمعه در نقاط مختلف سراسر استان برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: در اراک این مراسم و تظاهرات پس از اقامه نماز جمعه، از مقابل مصلی بیت المقدس و به سمت خیابان دانشگاه تا ابتدای خیابان سلمان فارسی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ح

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

اطلاع از
avatar
آخرین اخبار
چند رسانه ای

جدیدترین مداحی «نزار قطری» درباره اربعین

تحلیل رهبری از جنگ احزاب در دوران کنونی

نماهنگ زیبای «هلا بیکم»

حاج حسین یکتا: جنگ تن به تن شروع شده