پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۵۰:۱۸

استفاده از ظرفیت بومی در جذب نیروی کار مورد توجه تولیدکنندگان استان مرکزی قرار گیرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: تولیدکنندگان استان مرکزی درراستای افزایش اشتغال منطقه، استفاده از ظرفیت و نیروی انسانی بومی را در اولویت جذب نیروی کار خود قرار دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی؛

استفاده از ظرفیت بومی در جذب نیروی کار مورد توجه تولیدکنندگان استان مرکزی قرار گیرد

جذب نیروی کار

استفاده از ظرفیت بومی در جذب نیروی کار مورد توجه تولیدکنندگان استان مرکزی قرار گیرد

فتح‌الله حقیقی ظهر امروز در بازدید از شرکت دارویی ره‌آورد با اشاره به اهمیت و ارزش شرکت‌های تولید دارو اظهار داشت: با توجه به این که این شرکت دارویی قابلیت تولید دارو را بدون نیاز به عوامل خارجی دارد و با مواد داخلی تولید می‌کند جای افتخار و خرسندی دارد.

وی افزود: استکبار و استبداد جهانی با تمام قدرت خود در همه زمینه‌ها از جمله تهیه و تولید برخی اقلام حیاتی مانند دارو برای کشور و نظام بن‌بست ایجاد کرده و ما را تحت فشار گذاشتند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی تصریح کرد: خوشبختانه تولیدکنندگان و صاحبان علم در کشور دست روی دست نگذاشته و اکنون با وجود همه محدودیت‌ها بسیاری از استان‌ها توانایی تولید داروهای هایتک را پیدا کرده‌اند، به کمک تولید دارو در ایران از نیاز به کشورهایی که برند داروها متعلق به آنها بوده و کشور و بیماران ما را در تحریم قرار دادند نجات پیدا کرده‌ایم و در نتیجه امروز در حوزه تامین دارو به‌عنوان یک امر حیاتی در بسیاری از زمینه‌ها مشکلات برطرف شد.

حقیقی بیان کرد: البته وظیفه مسئولان و دولت است که درراستای گسترش امکانات و طرح توسعه به تولیدکنندگان کمک کنند، همچنین برای توسعه سیاست‌های دولت باید حفظ وضعیت موجود مد نظر باشد، زیرا اشتغال درحال حاضر یکی از اولویت‌های مهم تلقی شده و این وظیفه مسئولان است که در این زمینه جلساتی را با حضور مدیران و بانک‌های عامل که توانایی پرداخت بسته‌های حمایتی به تولیدکنندگان دارو در استان دارند را برگزار کنند.

وی با اشاره بر لزوم مدیریت و حضور مسئولان برای تحقق اهداف تولیدکنندگان در کنار آنان گفت: توصیه می‌کنیم تولیدکنندگان استان مرکزی درراستای افزایش اشتغال منطقه، استفاده از ظرفیت و نیروی انسانی بومی را در اولویت جذب نیروی کار خود قرار دهند، زیرا به تبع بسیاری از مشکلات داخل استان با این هم‌افزایی و تعامل درون‌استانی برطرف می‌شود.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

نگاهی به چهار دهه تحقیر آمریکا

دکتر سلام ۱۷۷ / قهر قهر تا روز قیامت

بازتاب حرکت زیبای نوجوان ایرانی

ازدواج سفید نماینده سابق اصلاح‌طلب