دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۷:۰۹:۲۱

زمینه رفاه کارگران به‌عنوان نقش‌آفرینان رونق اقتصادی فراهم شود

امام جمعه ساوه گفت: نقش کارگران در رونق اقتصادی جامعه تاثیرگذار است و باید زمینه رفاه آنها فراهم شود و تشکل‌های کارگری باید به دور از بازی‌ها و چالش‌های سیاسی، صدای کارگر را به گوش مسئولان برسانند.

امام جمعه ساوه:

زمینه رفاه کارگران به‌عنوان نقش‌آفرینان رونق اقتصادی فراهم شود

رفاه کارگران

زمینه رفاه کارگران به‌عنوان نقش‌آفرینان رونق اقتصادی فراهم شود

حجت‌الاسلام سیدابراهیم حسینی ظهر امروز در دیدار با ستاد کارگری شهرستان ساوه به مناسبت هفته کارگر با اشاره به جایگاه قشر کارگر اظهار داشت: نقش و حضور فعال قشرهای مختلف از جمله کارگران در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بر کسی پوشیده نیست، کارگران قشر زحمتکش و مولد جامعه هستند که همواره نقش خود را در مسیر انقلاب به خوبی ایفا کرده‌اند، به طوری که امروزه نقش کارگران در رونق اقتصاد کشور برجسته و ممتاز است.

وی افزود: کارگران نباید دغدغه‌ای داشته باشند و باید زمینه رفاه آنها فراهم شود تا بدون دغدغه بتوانند با تمام توان و به دور از مشغله‌های فکری تمرکز خود را بر روی کار و افزایش بهره‌وری بگذارند.

امام جمعه ساوه تصریح کرد: با ایجاد امنیت شغلی است که کارگران می‌توانند در مسیر اجرای کار موفق‌تر عمل کنند و خروجی مفیدی از فعالیت خود ارائه دهند.

حسینی بیان کرد: تشکل‌های کارگری باید به صورت صنفی و سازمان‌یافته باشند تا به دور از بازی‌ها و چالش‌های سیاسی، صدای کارگر و مشکلات کارگران را به گوش مسئولان برسانند .

وی ادامه داد: نباید از جامعه کارگری استفاده ابزاری کرد بلکه باید با بصیرت‌افزایی و تعمیق بینش انقلابی آنان مانع از استفاده ابزاری کارگران شد .

امام جمعه ساوه خاطرنشان کرد:لازمه کاهش خطا در تصمیم‌گیری در امور مربوط به قشر کارگر و جلوگیری از بحران‌ها در سطح کلان، تدبیر، تعمق و دوراندیشی است، زیرا قشر کارگر ضعیف‌ترین و بی‌دفاع‌ترین قشر جامعه هستند.

انتهای پیام/ح

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

اطلاع از
avatar
آخرین اخبار
چند رسانه ای

جدیدترین مداحی «نزار قطری» درباره اربعین

تحلیل رهبری از جنگ احزاب در دوران کنونی

نماهنگ زیبای «هلا بیکم»

حاج حسین یکتا: جنگ تن به تن شروع شده