پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت: ۱۳:۱۶:۵۹

نجات معجزه‌آسای مادر و ۲ دختر از چنگ قاتل خاموش در اراک

بی‌توجهی به هشدارهای ایمنی، مسمومیت سه نفر از اعضای یک خانواده با گاز مونواکسید کربن را در پی داشت که به تلاش به موقع نیروهای آتش‌نشانی هر سه مصدوم این حادثه از مرگ حتمی نجات پیدا کردند.

رئیس آتش‌نشانی اراک؛

نجات معجزه‌آسای مادر و ۲ دختر از چنگ قاتل خاموش در اراک

قاتل خاموش

نجات معجزه‌آسای مادر و ۲ دختر از چنگ قاتل خاموش در اراک

به نقل از پایگاه خبری ۱۲۵، در پی تماس یکی از شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر احتمال گازگرفتگی خود و اهالی خانه، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اراک ساعت ۱۷:۰۲ روز گذشته آتش‌نشانان ایستگاه ۱۷۰ را به چهارراه فوتبال، خیابان محمدی، کوچه گلشن ۵ اعزام کرد.

رئیس آتش‌نشانی اراک در این رابطه گفت: در یک منزل مسکونی، مادر و دو دختر یک خانواده با توجه به شواهد صحنه دچار مسمومیت ناشی از گاز مونواکسید کربن شده بودند.

مسعود آقازیارتی افزود: به طور معجزه‌آسایی مادر خانواده با صدای زنگ تلفن از خواب بیدار شده و با وجود سرگیجه و حالت تهوع، بلافاصله با مرکز پیام این سازمان تماس گرفته و درخواست کمک می‌کند.

وی تصریح کرد: ناجیان ۱۲۵ به سرعت اقدام به قطع جریان گاز کرده و پس از گشودن درب و پنجره‌ها اقدام به جابجایی مصدومان به فضای باز کردند هر سه نفر آنان را برای انتقال به مراکز درمانی به امدادگران اورژانس تحویل دادند.

به گفته وی عدم استفاده از دودکش مناسب و عدم نصب کلاهک استاندارد که منجر به انتشار گاز co در داخل منزل مسکونی شده بود، علت این حادثه بود.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی