پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت: ۱۳:۳۳:۲۱

۱۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی روستایی به ساوه اختصاص یافت

فرماندار ساوه با بیان اینکه ۱۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی روستایی به ساوه اختصاص یافت گفت: فعالیت مسئولان باید به جای موارد حاشیه‌ای صرف خدمت به مردم شود.

فرماندار ساوه:

۱۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی روستایی به ساوه اختصاص یافت

تسهیلات اشتغالزایی روستایی

۱۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی روستایی به ساوه اختصاص یافت

به نقل از تسنیم، محمد بهاروند ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان ساوه با اشاره بر ضرورت خدمت‌رسانی بهتر به مردم اظهار داشت: عزم و همت دولت درراستای خدمات‌رسانی درست و مناسب به مردم جدی است و تمامی ما مدیران وظیفه داریم در چارچوب قانون، با توجه به شرایط کشور، واقعیت‌ها و درنظر گرفتن مصالح مردم اقدامات لازم را انجام دهیم.

وی افزود: مسئولیت‌ها براساس اصل خدمت‌رسانی به مردم به مدیران محول شده است و تلاش مسئولان در نظام جمهوری اسلامی جلب رضایت و بازگویی واقعیت‌ها به مردم است  و تنها در این صورت است که مردم به مسئولان و مدیران درراستای انجام مطلوب ماموریت‌ها و خدمت‌رسانی بهتر و بیشتر اعتماد می‌کند.

فرماندار ساوه تصریح کرد: با وجود ناآرامی‌هایی که توسط دشمنان  خبیث در کشور به‌وجود آمده ولی خوشبختانه کشور ما از حیث سیاسی و بین‌المللی موفقیت‌های چشمگیری داشته و این عظمت به‌سبب نظام مقدس اسلامی و حضور همیشه در صحنه مردم بوده که امروز به‌عنوان یکی از کشورهای تاثیرگذار و تصمیم‌ساز در صحنه بین‌المللی هستیم.

بهاروند بیان کرد: در شهرستان ساوه نیز از حیث اقتصادی خوشبختانه اقدامات قابل توجهی انجام شده، با راه‌اندازی بزرگترین نیروگاه سیکل ترکیبی و بحث رنو فرانسه که چند روز گذشته جلساتی در رابطه با این پروژه با حضور نماینده مردم ساوه و زرندیه انجام شد بع طور قطع روز به روز شاهد رونق بیشتری درشهرستان ساوه می‌شویم.

وی ادامه داد: پیگیری‌های لازم در بحث تفویض اختیارات بیشتر مسئولان شهرستان به منظور رضایتمندی بیشتر از سوی مسئولان استانی انجام شده و در بحث انتقادات ادارات از عملکرد یکدیگر براساس مصوبه دولت مشکلات ادارات از سوی دستگاه‌های اجرایی در استان از طریق استانداری که خود رئیس جمهور مشخص کرده پیگیری می‌شود.

فرماندار ساوه خاطرنشان کرد: در آستانه سال جدید هستیم، تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده، ستاد بحران در ایام نوروز فعال می‌شود، مرخصی مدیران باید با هماهنگی انجام شود، حضور مدیر یا معاون در منطقه ضروری بوده  و با توجه به اینکه بیشترین تصادفات را در آزادراه ساوه- همدان داریم حضور دستگاه‌های مربوطه نظیر هلال احمر، اورژانس و پلیس ضروری است.

بهاروند عنوان کرد: در زمینه اشتغالزایی یک و نیم میلیارد تومان از صندوق ارزی برای اشتغالزایی در روستاها به شهرستان ساوه تخصیص یافته، این درحالی است که ما دو برابر این میزان طرح ارائه کرده‌ایم و از سهم دیگر شهرستان‌های استان هم استفاده می‌کنیم، تمامی طرح‌ها از سوی استان تایید شده و از سال آینده به مدت ۲۰ روز توسط بانک‌ها بررسی و اجرا می‌شود.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی