پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت: ۲۰:۵۹:۵۲

ستاد استانی بازی‌های آسیایی جاکارتا اندونزی و المپیک ۲۰۲۰ توکیو در اراک تشکیل جلسه می‌دهد

رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی وحرفه‌ای اداره کل ورزش وجوانان استان مرکزی از برگزاری دومین جلسه کمیته ستاد بازی‌های آسیایی جاکارتا اندونزی و المپیک ۲۰۲۰ توکیو روز چهارشنبه ۲۳ اسفندماه در محل اداره کل برگزار می‌شود.

با حضور ورزشکاران؛

ستاد استانی بازی‌های آسیایی جاکارتا اندونزی و المپیک ۲۰۲۰ توکیو در اراک تشکیل جلسه می‌دهد

بازی‌های آسیایی جاکارتا

ستاد استانی بازی‌های آسیایی جاکارتا اندونزی و المپیک ۲۰۲۰ توکیو در اراک تشکیل جلسه می‌دهد

ابوالفضل یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار کرد: دومین جلسه کمیته ستاد بازی‌های آسیایی جاکارتا اندونزی و المپیک ۲۰۲۰ توکیو با حضور مدیرکل، معاون ورزشی، روسای هیات‌های ورزشی،  ملی‌پوشان و مربیان  تیم ملی در محل اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی برگزار می‌شود.

وی افزود: یکی از سیاست‌های اداره کل توجه به بحث قهرمانی است و در همین راستا  کمیته ستاد بازی‌های آسیایی جاکارتا و المپیک ۲۰۲۰ توکیو در محل اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی تشکیل شد که از کارهای مهم این کمیته بررسی کارشناسانه وضعیت ورزشکاران، مربیان و سرپرستان استان که شانس حضور در ترکیب تیم‌های ملی را دارد و شناسایی این افراد است.

یوسفی بیان داشت: برای ایجاد انگیزه در بین قهرمانان بعد از چندین سال آیین تجلیل از قهرمانان ورزش استان مرکزی برگزار شد و قهرمانان مورد حمایت اداره کل قرار گرفتند.

رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای اداره کل ورزش وجوانان استان مرکزی تصریح کرد: از مهم‌ترین فعالیت‌ها برگزاری دوره‌های مشاوره‌ای قهرمانان با همکاری پایگاه قهرمانی استان بود که قهرمانان با حضور در پایگاه قهرمانی وضعیت جسمانی و توانایی خود را مورد ارزیابی قرار دادند.

وی ادامه داد: در ادامه با روسای هیات‌های ورزشی نشست تخصصی برگزار و در خصوص مسائل و مشکلات قهرمانان بحث و گفتگو شد.

به گفته وی دومین جلسه نیز با حضور ورزشکاران ملی‌پوش، مربیان ملی‌پوش، روسای هیات‌های ورزشی و حضور مدیرکل ورزش و جوانان برگزار می‌شود و ورزشکاران در این جلسه وضعیت اردوها، تمرینات و مشکلات خود را بیان خواهند کرد.

انتهای پیام/ح

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

اطلاع از
avatar
آخرین اخبار
چند رسانه ای

موشن گرافیک «استعمار دلار»

مداحی حاج منصور ارضی در حسینیه امام خمینی(ره)

روضه خوانی حاج مهدی بنی فاطمه در حسینیه امام خمینی (ره)

چه کسانی پیام امام حسین را نمی توانند بشنوند؟/ توییت نما