پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت: ۱۳:۱۵:۳۷

ستاد استانی بازی‌های آسیایی جاکارتا اندونزی و المپیک ۲۰۲۰ توکیو در اراک تشکیل جلسه می‌دهد

رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی وحرفه‌ای اداره کل ورزش وجوانان استان مرکزی از برگزاری دومین جلسه کمیته ستاد بازی‌های آسیایی جاکارتا اندونزی و المپیک ۲۰۲۰ توکیو روز چهارشنبه ۲۳ اسفندماه در محل اداره کل برگزار می‌شود.

با حضور ورزشکاران؛

ستاد استانی بازی‌های آسیایی جاکارتا اندونزی و المپیک ۲۰۲۰ توکیو در اراک تشکیل جلسه می‌دهد

بازی‌های آسیایی جاکارتا

ستاد استانی بازی‌های آسیایی جاکارتا اندونزی و المپیک ۲۰۲۰ توکیو در اراک تشکیل جلسه می‌دهد

ابوالفضل یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار کرد: دومین جلسه کمیته ستاد بازی‌های آسیایی جاکارتا اندونزی و المپیک ۲۰۲۰ توکیو با حضور مدیرکل، معاون ورزشی، روسای هیات‌های ورزشی،  ملی‌پوشان و مربیان  تیم ملی در محل اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی برگزار می‌شود.

وی افزود: یکی از سیاست‌های اداره کل توجه به بحث قهرمانی است و در همین راستا  کمیته ستاد بازی‌های آسیایی جاکارتا و المپیک ۲۰۲۰ توکیو در محل اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی تشکیل شد که از کارهای مهم این کمیته بررسی کارشناسانه وضعیت ورزشکاران، مربیان و سرپرستان استان که شانس حضور در ترکیب تیم‌های ملی را دارد و شناسایی این افراد است.

یوسفی بیان داشت: برای ایجاد انگیزه در بین قهرمانان بعد از چندین سال آیین تجلیل از قهرمانان ورزش استان مرکزی برگزار شد و قهرمانان مورد حمایت اداره کل قرار گرفتند.

رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای اداره کل ورزش وجوانان استان مرکزی تصریح کرد: از مهم‌ترین فعالیت‌ها برگزاری دوره‌های مشاوره‌ای قهرمانان با همکاری پایگاه قهرمانی استان بود که قهرمانان با حضور در پایگاه قهرمانی وضعیت جسمانی و توانایی خود را مورد ارزیابی قرار دادند.

وی ادامه داد: در ادامه با روسای هیات‌های ورزشی نشست تخصصی برگزار و در خصوص مسائل و مشکلات قهرمانان بحث و گفتگو شد.

به گفته وی دومین جلسه نیز با حضور ورزشکاران ملی‌پوش، مربیان ملی‌پوش، روسای هیات‌های ورزشی و حضور مدیرکل ورزش و جوانان برگزار می‌شود و ورزشکاران در این جلسه وضعیت اردوها، تمرینات و مشکلات خود را بیان خواهند کرد.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی