پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت: ۱۳:۵۴:۴۹

تازه‌ترین جزئیات دستگیری اعضای باند آدم‌ربایی در ساوه

فرمانده انتظامی استان مرکزی تازه‌ترین جزئیات دستگیری اعضای باند آدم‌ربایی در ساوه را تشریح کرد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی :

تازه‌ترین جزئیات دستگیری اعضای باند آدم‌ربایی در ساوه

باند آدم‌ربایی در ساوه

تازه‌ترین جزئیات دستگیری اعضای باند آدم‌ربایی در ساوه

به نقل از تسنیم، سردار کیومرث عزیزی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران از آزادی گروگان و دستگیری سه نفر اعضای یک باند آدم ربایی در عملیات پلیس ساوه خبر داد و اظهار داشت:‌ این افراد به منظور باج خواهی روز گذشته فردی را در ساوه ربوده بودند.

وی افزود:‌ در ساعات پایانی شب بیستم اسفند ماه گزارشی در خصوص آدم ربایی فردی به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ شهرستان ساوه اعلام شد و بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

عزیزی تصریح کرد: در تحقیقات انجام شده از خانواده فرد ربوده شده مشخص شد، افرادی ناشناس در تماس تلفنی با آنان در قبال آزادی این فرد، تقاضای مبالغ بسیار زیادی وجه نقد داشته اند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: با آغاز تحقیقات تخصصی از سوی کارآگاهان پلیس و در آغاز بررسی‌ها، خودروی فرد ربوده شده که در یکی از خیابان‌های شهرستان ساوه رها شده بود کشف شد و در بررسی‌های علمی و تخصصی که با همکاری کارآگاهان پلیس آگاهی استان انجام پذیرفت، سرنخ‌هایی از حضور آدم‌رباها در یکی از روستاهای این شهرستان به‌دست آمد.

سردار عزیزی ادامه داد: در تکمیل تحقیقات در کمتر از ۲۴ ساعت محل اختفای آدم‌رباها مشخص و در عملیاتی فرد ربوده شده، آزاد و یکی از عاملان اصلی آدم ربایی در محل دستگیر و از او یک قبضه سلاح گرم کشف شد.

وی اضافه کرد:‌ با ادامه تحقیقات ۲ نفر دیگر از همدستان این فرد نیز طی عملیات‌هایی جداگانه دستگیر و ۲ دستگاه خودروی سواری نیز از آنان توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با  تاکید بر قاطعیت پلیس در برخورد با عاملان بر هم زدن نظم و امنیت اجتماعی تصریح کرد:‌ در بازجویی های انجام شده از افراد دستگیر شده،‌ نامبردگان به جرم خود به منظور دریافت وجه از خانواده فرد ربوده شده اعتراف کردند و سرانجام با تکمیل تحقیقات به مرجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی