پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت: ۱۳:۱۶:۳۵

۳۲ هزار واحد مسکن روستایی در استان مرکزی مقاوم‌سازی شد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مرکزی گفت: تاکنون ۲۸ هزار و ۷۰۰ واحد برای مقاوم‌سازی عقد قرارداد شده و در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مرکزی:

۳۲ هزار واحد مسکن روستایی در استان مرکزی مقاوم‌سازی شد

مسکن روستایی

۳۲ هزار واحد مسکن روستایی در استان مرکزی مقاوم‌سازی شد

به نقل از تسنیم، محمدرضا رضافرح ظهر امروز در جلسه شورای مسکن استان مرکزی اظهار داشت: در رابطه با مسکن مهر شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر که مدیریت آن با بنیاد مسکن است درمجموع ۹ هزار و ۹۷۵ واحد پروانه ساختمانی در استان صادر شده که ۹ هزار و ۸۴۴ واحد عقد قرارداد شده است.

وی افزود: ۹ هزار و ۷۵۱ واحد اجرای سفت‌کاری، ۹ هزار و۷۲۸ واحد نازک‌کاری، ۸ هزار و ۸۳۷ واحد اخذ پایان کار، فروش اقساطی هم ۸ هزار و ۶۷۹ واحد انجام شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: گروه‌های ساخت ۸۰ واحد ناقص هستند که باید تکمیل شود و تعاونی‌ها هم ۳۹ واحد که درمجموع ۱۱۹ واحد در مراحل مختلف دارای مشکل هستند که در دستور کار قرار دارند.

رضافرح با اشاره به مقاوم‌سازی مسکن روستایی گفت: ۱۰۵ هزار واحد مسکن روستایی در استان داریم که تاکنون ۲۸ هزار و ۷۰۰ واحد برای مقاوم‌سازی عقد قرارداد شده و در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: ۳۲ هزار واحد هم پایان کار گرفته‌اند و با توجه به شرایطی که استان دارد باید این موضوع مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مرکزی عنوان کرد: در سال ۹۶ ۳ هزار و ۲۴۰ واحد سهمیه استان بوده که یک‌هزار و ۸۸۰ واحد تخصیص گرفته و بیش از ۹۰ درصد جذب شده است و مشکلی هم در این زمینه نداشتیم منتها لازم است که بانک‌ها در زمینه ضمانت یک مقدار متقاضیان تحت پوشش کمیته و بهزیستی را ویژه‌تر ببینند زیرا در این زمینه خیلی مشکل دارند.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی