پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت: ۲۱:۱۰:۰۳

کنگره نقش امام(ره) در دفاع مقدس و بزرگداشت ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی برگزار می‌شود

استاندار مرکزی گفت: کنگره نقش امام(ره) در دفاع مقدس و بزرگداشت ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی برگزار می‌شود.

استاندار مرکزی:

کنگره نقش امام(ره) در دفاع مقدس و بزرگداشت ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی برگزار می‌شود

رضایت‌مندی مردم

کنگره نقش امام(ره) در دفاع مقدس و بزرگداشت ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی برگزار می‌شود

به نقل از تسنیم، سیدعلی آقازاده عصر امروز در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان مرکزی با اشاره به برگزاری کنگره بزرگ ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی اظهار داشت: نام کنگره ستاد بزرگداشت ۶ هزار و۲۰۰ شهید در استان کنگره نقش امام در دفاع مقدس و بزرگداشت ۶هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی است.

وی افزود: امیدواریم با اقدامات و برنامه‌ریزی‌های انجام شده در مدت ۹ ماه باقی‌مانده برای اجرای این کنگره بتوانیم در این راستا تلاش‌های لازم را انجام دهیم این در حالی است که این کنگره در آذر ماه سال آینده برگزار می‌شود.

استاندار مرکزی تصریح کرد: هرچه این کنگره پررنگ‌تر و معنوی‌تر باشد در نتیجه یاد و نام شهدای استان هم به همین ترتیب در تاریخ سیاسی، مذهبی و معنوی استان پررنگ‌تر می‌شود.

آقازاده بیان کرد: در ارتباط با منابع تامین برگزاری ستاد و کنگره باید تجربه استان‌های دیگر را بررسی کرده و باید همه را جمع‌بندی کنیم و در یک جلسه دیگر با حضور افراد موثرتر به یک رقم مشخص برسیم تا برخی را محل تامین اعتبارات و بخشی را از ماده ۸۶ قانون هرچند کم تامین کنیم و همچنین شهرداری‌ها هم در این زمینه نقش موثری می‌توانند داشته باشند.

استاندار مرکزی با اشاره به عظمت و اقتدار کشور در عرصه‌های مختلف گفت: ما برای رسیدن به این اقتدار و استقلال کشور و آرمان‌های انقلاب هزینه‌های آرمانی همچون شهدا و ایثارگران را پرداخت کرده و تقدیم انقلاب و نظام کرده‌ایم و باید قدردان آن بوده و با تمام وجود از آن حفاظت و حراست کنیم.

وی هشت سال دفاع مقدس را سند افتخار و هویت ملت ایران دانست و بیان کرد:‌ ایثار، فداکاری، از جان گذشتگی، ولایتمداری، اطاعت‌پذیری و شهادت‌طلبی رزمندگان در هشت سال جنگ تحمیلی معرف هویت ملت ایران است.

انتهای پیام/ح

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

اطلاع از
avatar
آخرین اخبار
چند رسانه ای

موشن گرافیک «استعمار دلار»

مداحی حاج منصور ارضی در حسینیه امام خمینی(ره)

روضه خوانی حاج مهدی بنی فاطمه در حسینیه امام خمینی (ره)

چه کسانی پیام امام حسین را نمی توانند بشنوند؟/ توییت نما