پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت: ۱۳:۲۷:۱۸

مدارس اراک در چهارشنبه‌سوری ۲ ساعت زودتر تعطیل می‌شوند

براساس برنامه‌ریزی در استان مرکزی تعجیل ۲ ساعته در تعطیلی روز سه‌شنبه مدارس در نظر گرفته شده و مدارس اراک در چهارشنبه‌سوری ۲ ساعت زودتر تعطیل می‌شوند.

مدارس اراک در چهارشنبه‌سوری ۲ ساعت زودتر تعطیل می‌شوند

مدارس اراک

مدارس اراک در چهارشنبه‌سوری ۲ ساعت زودتر تعطیل می‌شوند

به نقل از تسنیم، متاسفانه در سال‌های اخیر در سه‌شنبه آخر هرسال شاهد حوادث دلخراشی هستیم که در مراسم آتش‌بازی و کارها خطرآفرین توسط جوانان و نوجوانان در سطح شهرها به وقوع می‌پیوندد هستیم.

هرگونه بی توجهی به نکات ایمنی و سهل انگاری در برپایی مراسم چهارشنبه‌سوری می‌تواند زیان‌های جانی و مالی سنگین و غیرقابل جبرانی را در پی داشته باشد که خانواده ها در پیشگیری از حوادث نقش مهمی را ایفاء می‌کنند.

در آستانه چهارشنبه‌سوری و سه‌شنبه آخر سال، به منظور رعایت ملاحظات و جلوگیری از حضور دانش آموزان در شرایط غیرقابل پیش بینی عصر روز سه شنبه ۲۲ اسفندماه ۹۶، مدارس نوبت عصر استان مرکزی ۲ ساعت زودتر از زمان هر روزه تعطیل می شوند.

براین اساس، شایسته است خانواده‌های گرامی ضمن هماهنگی با مدارس و سرویس های فرزندان خود، از بازگشت به موقع ایشان به منزل اطمینان حاصل فرمایند این درحالی است که طبق اعلام آموزش و پرورش استان مرکزی، فعالیت مدارس در روزهای آتی همچون گذشته عادی و در ساعات مقرر خواهد بود.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی