پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت: ۲۱:۱۶:۰۳

مدارس اراک در چهارشنبه‌سوری ۲ ساعت زودتر تعطیل می‌شوند

براساس برنامه‌ریزی در استان مرکزی تعجیل ۲ ساعته در تعطیلی روز سه‌شنبه مدارس در نظر گرفته شده و مدارس اراک در چهارشنبه‌سوری ۲ ساعت زودتر تعطیل می‌شوند.

مدارس اراک در چهارشنبه‌سوری ۲ ساعت زودتر تعطیل می‌شوند

مدارس اراک

مدارس اراک در چهارشنبه‌سوری ۲ ساعت زودتر تعطیل می‌شوند

به نقل از تسنیم، متاسفانه در سال‌های اخیر در سه‌شنبه آخر هرسال شاهد حوادث دلخراشی هستیم که در مراسم آتش‌بازی و کارها خطرآفرین توسط جوانان و نوجوانان در سطح شهرها به وقوع می‌پیوندد هستیم.

هرگونه بی توجهی به نکات ایمنی و سهل انگاری در برپایی مراسم چهارشنبه‌سوری می‌تواند زیان‌های جانی و مالی سنگین و غیرقابل جبرانی را در پی داشته باشد که خانواده ها در پیشگیری از حوادث نقش مهمی را ایفاء می‌کنند.

در آستانه چهارشنبه‌سوری و سه‌شنبه آخر سال، به منظور رعایت ملاحظات و جلوگیری از حضور دانش آموزان در شرایط غیرقابل پیش بینی عصر روز سه شنبه ۲۲ اسفندماه ۹۶، مدارس نوبت عصر استان مرکزی ۲ ساعت زودتر از زمان هر روزه تعطیل می شوند.

براین اساس، شایسته است خانواده‌های گرامی ضمن هماهنگی با مدارس و سرویس های فرزندان خود، از بازگشت به موقع ایشان به منزل اطمینان حاصل فرمایند این درحالی است که طبق اعلام آموزش و پرورش استان مرکزی، فعالیت مدارس در روزهای آتی همچون گذشته عادی و در ساعات مقرر خواهد بود.

انتهای پیام/ح

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

اطلاع از
avatar
آخرین اخبار
چند رسانه ای

موشن گرافیک «استعمار دلار»

مداحی حاج منصور ارضی در حسینیه امام خمینی(ره)

روضه خوانی حاج مهدی بنی فاطمه در حسینیه امام خمینی (ره)

چه کسانی پیام امام حسین را نمی توانند بشنوند؟/ توییت نما