جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۳۳:۵۳

از فعالیت قانونی احزاب سیاسی رسمی ‌حمایت می‌کنیم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با بیان اینکه احزاب و تشکل‌های سیاسی استان مرکزی باید در مدار قانون فعالیت کنند گفت: از فعالیت قانونی احزاب سیاسی رسمی در استان مرکزی حمایت می‌کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی:

از فعالیت قانونی احزاب سیاسی رسمی ‌حمایت می‌کنیم

عملکرد شوراها و دهیارها

از فعالیت قانونی احزاب سیاسی رسمی ‌حمایت می‌کنیم

به نقل از تسنیم، فتح‌الله حقیقی عصر امروز در نشست با احزاب و تشکل‌های سیاسی دلیجان با اشاره به فعالیت جریانات سیاسی در استان مرکزی و کشور اظهار داشت: احزاب، تشکل‌ها و گروه‌هایی که در چهارچوب قانون و ضوابط فعالیت می‌کنند تجربه ‌های خوب و موفقی دارند و  برای تبادل نظر در امور مختلف نشست با احزاب و گروه‌های سیاسی استمرار خواهد داشت و نظرات احزاب در برنامه ریزی ها بسیار مثمر ثمر خواهد بود.

وی افزود: فعالیت احزاب و‌تشکل های مدنی در چهارچوب قانون ضامن امنیت اجتماعی  می‌شود و از فعالیت احزاب رسمی حمایت می‌کنیم.

حقیقی تصریح کرد: باید بدانیم امنیت با حفظ وحدت و انسجام و در سایه مشارکت همه آحاد مردم خصوصا احزاب ،تشکل ها و نهادهای مدنی و مسئولین ذی‌ربط پایدار خواهد ماند و همه ما مسئول هستیم با حفظ اتحاد و وفاق در این زمینه تلاش کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی بیان کرد: سازمان‌های مردم نهاد به عنوان یک نهاد مدنی بازوان توانمند دولت  در فعالیت‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی هستند که در تصمیم‌سازی‌ها و توسعه نقش موثری می‌توانند ایفا کنند.

حقیقی به سه بخشنامه مهم استاندار مرکزی در رابطه با عدم شکایت از رسانه‌ها٬ عدم شکایت دستگاه‌های اجرایی از هم و استفاده از پیمان‌کاران بومی بیان کرد: در راستای بخشنامه و دستور استاندار مدیران حق شکایت از رسانه‌ها را ندارند و انتقاد منصفانه همواره مورداعتماد است و مشکلات دستگاه‌ها در شهرستان با محوریت فرماندار و در استان با محوریت استاندار به عنوان مقام عالی دولت برطرف می‌شود و در راستای برون‌سپاری کارها اولویت واگذاری به پیمانکاران و بخش خصوصی بومی است.

وی اضافه کرد: مشارکت جوانان و بانوان در مسایل اجتماعی باید با عملگرایی صورت پذیرد و از بانوان و جوانان توانمند استفاده می‌کنیم و ایجاد امید و نشاط اجتماعی ‌ با هم‌افزایی دستگاه‌ها  و مشارکت مردمی صورت خواهد گرفت و همه برای کاهش آسیب‌های اجتماعی باید تلاش کنند.

انتهای پیام/ح

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

اطلاع از
avatar
آخرین اخبار
چند رسانه ای

موشن گرافیک «استعمار دلار»

مداحی حاج منصور ارضی در حسینیه امام خمینی(ره)

روضه خوانی حاج مهدی بنی فاطمه در حسینیه امام خمینی (ره)

چه کسانی پیام امام حسین را نمی توانند بشنوند؟/ توییت نما