پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت: ۱۳:۴۹:۰۳

از فعالیت قانونی احزاب سیاسی رسمی ‌حمایت می‌کنیم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با بیان اینکه احزاب و تشکل‌های سیاسی استان مرکزی باید در مدار قانون فعالیت کنند گفت: از فعالیت قانونی احزاب سیاسی رسمی در استان مرکزی حمایت می‌کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی:

از فعالیت قانونی احزاب سیاسی رسمی ‌حمایت می‌کنیم

عملکرد شوراها و دهیارها

از فعالیت قانونی احزاب سیاسی رسمی ‌حمایت می‌کنیم

به نقل از تسنیم، فتح‌الله حقیقی عصر امروز در نشست با احزاب و تشکل‌های سیاسی دلیجان با اشاره به فعالیت جریانات سیاسی در استان مرکزی و کشور اظهار داشت: احزاب، تشکل‌ها و گروه‌هایی که در چهارچوب قانون و ضوابط فعالیت می‌کنند تجربه ‌های خوب و موفقی دارند و  برای تبادل نظر در امور مختلف نشست با احزاب و گروه‌های سیاسی استمرار خواهد داشت و نظرات احزاب در برنامه ریزی ها بسیار مثمر ثمر خواهد بود.

وی افزود: فعالیت احزاب و‌تشکل های مدنی در چهارچوب قانون ضامن امنیت اجتماعی  می‌شود و از فعالیت احزاب رسمی حمایت می‌کنیم.

حقیقی تصریح کرد: باید بدانیم امنیت با حفظ وحدت و انسجام و در سایه مشارکت همه آحاد مردم خصوصا احزاب ،تشکل ها و نهادهای مدنی و مسئولین ذی‌ربط پایدار خواهد ماند و همه ما مسئول هستیم با حفظ اتحاد و وفاق در این زمینه تلاش کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی بیان کرد: سازمان‌های مردم نهاد به عنوان یک نهاد مدنی بازوان توانمند دولت  در فعالیت‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی هستند که در تصمیم‌سازی‌ها و توسعه نقش موثری می‌توانند ایفا کنند.

حقیقی به سه بخشنامه مهم استاندار مرکزی در رابطه با عدم شکایت از رسانه‌ها٬ عدم شکایت دستگاه‌های اجرایی از هم و استفاده از پیمان‌کاران بومی بیان کرد: در راستای بخشنامه و دستور استاندار مدیران حق شکایت از رسانه‌ها را ندارند و انتقاد منصفانه همواره مورداعتماد است و مشکلات دستگاه‌ها در شهرستان با محوریت فرماندار و در استان با محوریت استاندار به عنوان مقام عالی دولت برطرف می‌شود و در راستای برون‌سپاری کارها اولویت واگذاری به پیمانکاران و بخش خصوصی بومی است.

وی اضافه کرد: مشارکت جوانان و بانوان در مسایل اجتماعی باید با عملگرایی صورت پذیرد و از بانوان و جوانان توانمند استفاده می‌کنیم و ایجاد امید و نشاط اجتماعی ‌ با هم‌افزایی دستگاه‌ها  و مشارکت مردمی صورت خواهد گرفت و همه برای کاهش آسیب‌های اجتماعی باید تلاش کنند.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی