یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت: ۰۵:۱۳:۴۲

تعاملات دستگاه‌های خدمات‌رسان با شهرداری اراک افزایش می‌یابد

در نشست نشست هم‌اندیشی شهرداری اراک با شرکت توزیع برق استان مرکزی بر افزایش تعاملات دستگاه‌های خدمات‌رسان با شهرداری تاکید شد.

در نشست نشست هم‌اندیشی شهرداری اراک با شرکت توزیع برق استان مرکزی؛

تعاملات دستگاه‌های خدمات‌رسان با شهرداری اراک افزایش می‌یابد

شهرداری اراک

تعاملات دستگاه‌های خدمات‌رسان با شهرداری اراک افزایش می‌یابد

به نقل از تسنیم، نشست هم‌اندیشی شهرداری اراک با شرکت توزیع برق استان مرکزی با محوریت افزایش تعاملات شهرداری با شرکت توزیع برق استان برگزار شد که در این جلسه بر افزایش تعاملات دستگاه‌های خدمات‌رسان با شهرداری به منظور خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان تاکید شد.

در این نشست انجام تکالیف شهروندی در کنار حقوق شهروندی هم از مسائلی بود که مورد تاکید قرار گرقت و توجه به استفاده از ظرفیت‌های مردمی در مواقع بحران و حساس از مباحثی بود که در این جلسه مطرح شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان مرکزی با اشاره به ضرورت خدمت‌رسانی بهتر به مردم گفت: افزایش تعاملات شهرداری و توزیع برق می‌تواند زمینه خدمات رسانی شایسته و مطلوب‌تر به شهروندان را فراهم سازد.

محمد الله‌داد افزود: تکالیف شهروندی از موضوعات مهم و ضروری است که باید در کنار حقوق شهروندی مورد توجه قرار گیرد، استفاده از ظرفیت شهروندان درراستای مدیریت شرایط در زمان بحران از جمله مواردی بوده که باید با توجه به نبود امکان خدمت‌رسانی در زمان بحران برای تمام دستگاه‌های اجرایی مورد توجه باشد.

وی تصریح کرد: اگر در شهرداری و دستگاه‌های خدمات‌رسان وظایف براساس برنامه‌ریزی‌های مدون باشد به‌دنبال آن هر مجموعه‌ای جایگاه و فعالیت خود را بهتر شناخته و با اجرای صحیح وظایف تاثیر به‌سزایی در بهبود عملکردها دارد.

شهرداری اراک همکاری خوبی را در زمینه کابل‌کشی زمینی با توزیع برق دارد

مدیر توزیع برق شهرستان اراک هم در این جلسه با اشاره به مطالبات این شرکت در اراک گفت: مطالبات موجود در سال گذشته تعیین تکلیف و مستند شده است.

حسن کیوان‌پور بیان کرد: همکاری خوبی را با شهرداری در زمینه اجرای پروژه‌های کابل‌کشی زمینی داریم به صورتی که پروژه‌ها به صورت شبانه و با حداقل مزاحمت برای شهروندان اجرا می‌شود.

اقدامات شهرداری به منظور خدمات‌رسانی بهتر به شهروندان افزایش می‌یابد

شهردار اراک هم با اشاره به ضرورت خدمات‌رسانی بهتر به مردم گفت: خدمت‌رسانی بهتر به مردم را باید دستگاه‌های خدمات‌رسان با به‌کارگیری تمام توان خود مورد توجه قرار دهند که خوشبختانه در اراک تعامل خوبی در این زمینه وجود دارد.

داود تاجران ادامه داد: بنابراین با توجه به رویکرد شهرداری در مقوله خدمت‌رسانی بهتر به مردم، ارتقای خدمات‌رسانی شایسته با تعاملات همه‌جانبه دستگاه‌های خدمات‌رسان محقق می‌شود.

وی افزود: این افزایش تعاملات می‌تواند ایجاد فضای آرامش‌بخش، ایجاد روشنایی معابرو نورپردازی و امنیت شهری را برای شهروندان به ارمغان آورد.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی